Leitz 44810019 bilježnica linijsko žuta Broj listova: 80 DIN A5
- Kataloški br:
- 3435290 - 62
- Oznaka:
- 44810019
- EAN:
- 4002432125906
- Kataloški br:
- 3435290 - 62
- Oznaka:
- 44810019
- EAN:
- 4002432125906
Leitz 44810019 bilježnica linijsko žuta Broj listova: 80 DIN A5
45.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
45.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bilježnica |
| Izvedba linijature | linijsko |
| Broj listova | 80 |
| Format papira | DIN A5 |
| Boja uveza | žuta |
| Boja hrpta | žuta |
| Zaobljeni kutovi | da |
| Vrsta zatvarača | zatvaranje s elastičnim trakom |
| Izvedba perforacije | bez perforacije |
| Opis značajki | zatvaranje s elastičnim pojasom tvrdi uvez |
| Boja zatvarača | crvena |
| Forest Stewardship Council (FSC) | da |
| Gramaža | 100 g/m² |
| Materijal uveza | karton u boji LCP |
| nadopunjivo | ne |
| Certificiranje | Forest Stewardship Council |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | žuta |
| Dubina | 215 mm |
| Visina | 19 mm |
| Širina | 135 mm |
| Težina | 330 g |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
| da | |
| 1 Stück(e) | |
| 100 g/m² | |
| 80 Blätter |
Opis
Opis
Osjećajte se kao kod kuće gdje god se nalazili s Cosy linijom proizvoda tvrtke Leitz. Svojim minimalističkim dizajnom i privlačnim mat bojama možete dodati stil i boju svom radnom prostoru. Udoban A5 notes idealan je za vaše dnevne bilješke, a kompaktan dizajn savršen je za vašu torbicu ili torbu za prijenosno računalo. Ova visokokvalitetna bilježnica s linijama savršen je dodatak vašem domu ili uredu koji će vam pomoći da ostanete opušteni i produktivni tijekom cijelog dana.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Srednja veličina (otprilike A5), linirani papir, idealan za dnevne bilješke
- Kompaktan i lagan dizajn, idealan za nošenje u torbicama i manjim torbama za prijenosna računala
- 80 listova bezkiselinskog papira od 100 g/m² s visokom neprozirnošću
- S unutarnjim džepom na stražnjoj korici za brzi pristup dokumentima i integriranom oznakom
- Snažno elastično zatvaranje čvrsto drži stranice zajedno
- Prva stranica nudi prostor za vaše kontaktne podatke
- Visokokvalitetni uvezani bilježnica s mekim, laminiranim, otpornim na ogrebotine i čvrstim tvrdim koricama
- FSC-certificirano
- Ambalaža bez plastike
- Leitz Cosy asortiman kombinira udobnost doma i stil s vrhunskom kvalitetom kako bi stvorio pozitivno i produktivno radno okruženje.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.