Leitz 46251036 bilježnica linijsko plava boja Broj listova: 80 DIN A4
- Kataloški br:
- 3435313 - 62
- Oznaka:
- 46251036
- EAN:
- 4002432399475
- Kataloški br:
- 3435313 - 62
- Oznaka:
- 46251036
- EAN:
- 4002432399475
Leitz 46251036 bilježnica linijsko plava boja Broj listova: 80 DIN A4
29.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
29.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Visokokvalitetni laminirani omot s geometrijskim utiskivanjem
- Izdržljiv i stabilan zahvaljujući visokokvalitetnom šivanju koncem
- Izbor različitih formata, vrsta linija i boja naslovnica
- Mogućnost označavanja na prvoj stranici
- Otisnuto s elegantnim okvirom i dijelom na vrhu za naslov ili datum
- 160 stranica / 80 listova FSC®-certificiranog, svilenkasto glatkog papira od 80 g/m²
- Savršeno se uklapa s drugim WOW proizvodima za savršen izgled ureda i kućnog ureda.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bilježnica |
| Izvedba linijature | linijsko |
| Broj listova | 80 |
| Format papira | DIN A4 |
| Boja uveza | plava boja |
| Zaobljeni kutovi | ne |
| Izvedba uveza | šivanje spona |
| Izvedba perforacije | bez perforacije |
| Polje za natpisivanje | da |
| Forest Stewardship Council (FSC) | da |
| Gramaža | 80 g/m² |
| Materijal | laminirani tvrdi karton |
| Materijal uveza | karton u boji |
| nadopunjivo | ne |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Visina | 302 mm |
| Širina | 215 mm |
Opis
Opis
Upečatljiv notes u briljantnim WOW bojama s geometrijskim uzorkom i reljefnom površinom. Neizostavan dodatak za vaše svakodnevne bilješke.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.