Lenovo Notebook V15 G5 IRL 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz
- Kataloški br:
- 3454843 - 62
- Oznaka:
- 83GW009FGE
- EAN:
- 199272058274
- Kataloški br:
- 3454843 - 62
- Oznaka:
- 83GW009FGE
- EAN:
- 199272058274
Lenovo Notebook V15 G5 IRL 39.6 cm (15.6 palac) Full HD Intel® Core™ i5 i5-13420H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz
2,515.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,515.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 39.6 cm (15.6 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ i5
- i5-13420H
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 4.6 GHzRadna memorija: 16 GB;5200 MHz512 GB SSD;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | V15 G5 IRL |
| Zaslon (cm) | 39.6 cm |
| Zaslon (inči) | 15.6 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Procesor | Intel® Core™ i5 i5-13420H |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | i5-13420H |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.6 GHz |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Radna memorija | 16 GB |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5200 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | ne |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 3.1 HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | crna |
| Širina | 359.2 mm |
| Visina | 18.3 mm |
| Dubina | 235.8 mm |
| Težina | 1.61 kg |
| Softver uključen u isporuku | Ured |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 15 palac |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 39.6 cm (15.6 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:9 |
| Područje primjene | home |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Akrilonitril butadien stiren (ABS), polikarbonat (PC) |
| Snaga punjenja (maks.) | 65 W |
| Snaga punjenja (min.) | 27 W |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 65 W |
| Snaga napajanja | 65 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| da | |
| da | |
| 5 - 35 °C | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 5 - 95 % | |
| 1280 x 720 piksel | |
| 45 % | |
| 1.5 W | |
| 2 | |
| 1 | |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 4 | |
| 4 | |
| 45 W | |
| 95 W | |
| 3.4 GHz | |
| 4.6 GHz | |
| da | |
| 8 - 95 % | |
| 2 | |
| 5 - 43 °C | |
| 1 | |
| 47 Wh | |
| da |
Opis
Opis
Za mala i srednja poduzeća
- Isplativ poslovni bilježnik s naglaskom na poslovnu učinkovitost
- Poboljšane i sigurne značajke konferencija
- Zadovoljava zahtjeve svakodnevne upotrebe
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Intel Core i5-13420H, 8C (4P + 4E)/12T, P-jezgra 2.1/4.6GHz, E-jezgra 1.5/3.4GHz, 12MB
- 15,6" FHD (1920x1080) IPS 300 nita 45% NTSC
- 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200
- 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
- Intel UHD grafika
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)