Lenovo Notebook V17 G4 43.9 cm (17.3 palac) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz Nije
- Kataloški br:
- 3427756 - 62
- Oznaka:
- 83A2004PGE
- EAN:
- 199271107713
- Kataloški br:
- 3427756 - 62
- Oznaka:
- 83A2004PGE
- EAN:
- 199271107713
Lenovo Notebook V17 G4 43.9 cm (17.3 palac) Full HD Intel® Core™ i7 i7-13620H 16 GB RAM 512 GB SSD njemačka, qwertz Nije
3,305.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
3,305.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 43.9 cm (17.3 palac)
- Full HD
- 1920 x 1080 Pixel
- IPS
- Intel® Core™ i7
- i7-13620H
- Broj procesorskih jezgri: 10 x maks. 4.9 GHzRadna memorija: 16 GB;DDR4-SDRAM;3200 MHz512 GB SSD;Intel UHD Graphics;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | V17 G4 |
| Zaslon (cm) | 43.9 cm |
| Zaslon (inči) | 17.3 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Format prikaza | 16:9 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i7 |
| Procesor / model | i7-13620H |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Procesor | 2.4 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.9 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-SDRAM |
| Ritam pohranjivanja | 3200 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 2.0 USB 3.2 (gen. 1) HDMI™ |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Boja | siva |
| Širina | 399 mm |
| Visina | 19.9 mm |
| Dubina | 274 mm |
| Težina | 2.02 kg |
| Baterija / tehnologija | Litij-ionska (Li-ion) |
| Softver uključen u isporuku | Ured |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 17 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 10 x 2.4 GHz / max. 4.9 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Zaslon | 43.9 cm (17.3 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Zaseban grafički adapter (model) | Nije dostupno |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:9 |
| Serija grafičke kartice | Intel UHD Graphics |
| Broj grafičkih kartica | 1 |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Material (detalji) | Akrilonitril butadien stiren (ABS), polikarbonat (PC) |
| Snaga | 65 W |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Numerička tastatura | da |
| Nereflektujući ekran | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Pozadinsko osvetljenje tastature | ne |
| AC adapter se isporučuje uz proizvod | da |
| Eternet LAN | ne |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 5 - 95 % |
| Rezolucija prednje kamere | 1280 x 720 piksel |
| Opseg boja | 72 % |
| Snaga zvučnika | 1.5 W |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Broj portova USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tip C | 1 |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Podržan NVM Express (NVMe) | da |
| Integrisani čitač kartica | da |
| USB napajanje | da |
| Kamera sa poklopcem za privatnost | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 512 GB |
| Jezgra veće efikasnosti | 4 |
| Jezgra većih performansi | 6 |
| Osnovna snaga procesora | 45 W |
| Maksimalna turbo snaga | 115 W |
| Maksimalna turbo frekvencija efikasnog jezgra | 3.6 GHz |
| Maksimalna turbo frekvencija jezgra performansi | 4.9 GHz |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Radni opseg vlažnosti | 8 - 95 % |
| Broj mikrofona | 2 |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | 5 - 43 °C |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 45 Wh |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Bolje performanse, impresivne slike
- Snažni procesori i impresivna grafika
- Impresivan prikaz, impresivan zvuk
- Besprijekoran Wi-Fi i širok raspon priključaka, uključujući USB-C i HDMI
- Mehanički poklopac web kamere i opcionalni skener otiska prsta za veću sigurnost
- Idealno za cjelodnevnu produktivnost bilo gdje
- Jednostavno postavljanje, upravljanje i zaštita
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Intel Core i7-13620H, 10C (6P + 4E)/16T, P-jezgra 2.4/4.9GHz, E-jezgra 1.8/3.6GHz, 24MB
- 17,3" FHD (1920x1080) IPS 300 nita 72% NTSC
- 8 GB DDR4-3200 + 8 GB SO-DIMM DDR4-3200
- 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
- Intel UHD grafika
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)