Lenovo Rack-Server PC ISG ThinkSystem SR665 AMD Epyc 9124 3.7 GHz 32 GB RAM ASPEED ASPEED AST2600 16 MB 7D9AA01TEA
- Kataloški br:
- 3438639 - 62
- Oznaka:
- 7D9AA01TEA
- EAN:
- 889488787265
- Kataloški br:
- 3438639 - 62
- Oznaka:
- 7D9AA01TEA
- EAN:
- 889488787265
Lenovo Rack-Server PC ISG ThinkSystem SR665 AMD Epyc 9124 3.7 GHz 32 GB RAM ASPEED ASPEED AST2600 16 MB 7D9AA01TEA
24,115.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
24,115.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- AMD Epyc 9124 16 Jezgra(-e) / max. 3.7 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 4800 MHz
- ASPEED ASPEED AST2600 16 MB
- bez operacijskog sustava
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Rack-Server PC |
| Serija procesora | AMD Epyc |
| Procesor | AMD Epyc 9124 |
| Procesor / model | 9124 |
| Procesorske jezgre (broj) | 16 x |
| Procesor | 3 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 3.7 GHz |
| Procesor / predmemorija | 64 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 4800 MHz |
| Broj memorijskih utora | 24 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 6 TB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | ASPEED |
| Grafički adapter na ploči (model) | ASPEED AST2600 |
| Zaseban grafički adapter (memorija) | 16 MB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 5 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Sučelje | USB 3.1 USB 2.0 VGA RJ45 upravljački port |
| Širina | 44.5 cm |
| Visina | 8.7 cm |
| Dubina | 76.6 cm |
| Težina | 38.8 kg |
| Snaga napajanja | 1100 W |
| Određene značajke | TPM2.0 modul |
| Operacijski sustav (verzija) | bez operacijskog sustava |
Opis
Opis
Lenovo ThinkSystem SR665 V3 je 2U, 2-socketni server pokretan AMD EPYC "Genoa" obitelji procesora. S 24 jezgre po procesoru i podrškom za PCIe 5.0 standard za I/O, SR665 V3 nudi vrhunske performanse 2-socket servera u 2U formatu. Server je idealan za gusta radna opterećenja koja mogu iskoristiti prednosti GPU obrade i visokoučinkovitih NVMe diskova.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)