Lenovo radna stanica mini PC Lenovo ThinkStation P3 Ultra Gen 2 30J5 Intel® Core™ Ultra 5 235 5 GHz 32 GB RAM 30J5006HGE
- Kataloški br:
- 3595533 - 62
- Oznaka:
- 30J5006HGE
- EAN:
- 199273465224
- Kataloški br:
- 3595533 - 62
- Oznaka:
- 30J5006HGE
- EAN:
- 199273465224
Lenovo radna stanica mini PC Lenovo ThinkStation P3 Ultra Gen 2 30J5 Intel® Core™ Ultra 5 235 5 GHz 32 GB RAM 30J5006HGE
6,150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 5 235
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica mini PC |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 235 |
| Procesor / model | 235 |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 24 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | bez (upravljanje preko računala) |
| Boja | crna |
| Težina | 3.6 kg |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)