Lenovo radna stanica mini PC ThinkCentre M70q Gen 6 Intel® Core™ Ultra 5 225T 4.9 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel Grafika
- Kataloški br:
- 3489337 - 62
- Oznaka:
- 13A4004CGE
- EAN:
- 199272757054
- Kataloški br:
- 3489337 - 62
- Oznaka:
- 13A4004CGE
- EAN:
- 199272757054
Lenovo radna stanica mini PC ThinkCentre M70q Gen 6 Intel® Core™ Ultra 5 225T 4.9 GHz 16 GB RAM 512 GB SSD Intel Grafika
2,915.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,915.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 5 225T 10 Jezgra(-e) / max. 4.9 GHz
- Radna memorija: 16 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 512 GB SSD
- Intel Grafika
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica mini PC |
| Model | ThinkCentre M70q Gen 6 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 5 225T |
| Procesor / model | 225T |
| Procesorske jezgre (broj) | 10 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.9 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Grafika |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 3.1 USB-A (USB 3.1 gen. 2) DisplayPort HDMI™ USB 3.2 gen. 2 |
| Boja | crna |
| Širina | 179 mm |
| Visina | 36.5 mm |
| Dubina | 182.9 mm |
| Težina | 1.18 kg |
| Snaga napajanja | 135 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Bluetooth® | da |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 1 x |
| Radni napon | 230 V |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| WLAN | da |
Opis
Opis
Malo računalo za povećanje produktivnosti vaše tvrtke
Kompaktno malo računalo s visokim poslovnim performansama i tijekovima rada pokretanim umjetnom inteligencijom - S procesorima Intel® Core™ Ultra i Intel vPro® za sigurnost i upravljanje IT-om
- Performanse pokretane umjetnom inteligencijom, robusno kućište od 1 l i priključci za do 4 monitora
- Utori za proširenje i nadogradiva masovna pohrana za povećanje poslovne produktivnosti
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Intel Core Ultra 5 225T, 10C (6P + 4E)/10T, Max Turbo do 4,9 GHz, 20 MB
- 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
- 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal
- Intelova grafika
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)