Lenovo radna stanica ThinkStation P2 Tower G2 Intel® Core™ Ultra 7 265K 5.5 GHz 32 GB RAM 512 GB SSD Intel Grafika Nvidi
- Kataloški br:
- 3489311 - 62
- Oznaka:
- 30JQ006SGE
- EAN:
- 199272360872
- Kataloški br:
- 3489311 - 62
- Oznaka:
- 30JQ006SGE
- EAN:
- 199272360872
Lenovo radna stanica ThinkStation P2 Tower G2 Intel® Core™ Ultra 7 265K 5.5 GHz 32 GB RAM 512 GB SSD Intel Grafika Nvidi
6,950.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,950.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 7 265K 20 Jezgra(-e) / max. 5.5 GHz
- Radna memorija: 32 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 512 GB SSD
- Intel Grafika Nvidia RTX A400
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 265K |
| Procesor / model | 265K |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Procesor | 3.3 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 128 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Grafika |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (model) | RTX A400 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 2.0 USB 3.1 USB-A (USB 3.1 gen. 2) DisplayPort HDMI™ USB-C® |
| Boja | crna |
| Širina | 170 mm |
| Visina | 376 mm |
| Dubina | 315.4 mm |
| Težina | 9.67 kg |
| Snaga napajanja | 750 W |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Radni napon | 230 V |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| WLAN | ne |
| 10 - 35 °C | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| 0 - 12192 m | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 512 GB | |
| 12 | |
| 8 | |
| 125 W | |
| 250 W | |
| 3.9 GHz | |
| 4.6 GHz | |
| 5.4 GHz | |
| da | |
| da | |
| 33 Tera-Vorgänge pro Sekunde | |
| 13 Tera-Vorgänge pro Sekunde | |
| 8 Tera-Vorgänge pro Sekunde | |
| 0 - 3048 m | |
| 20 - 80 % | |
| -40 - 60 °C | |
| 1 | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Postavljamo standarde za radne stanice početne razine
- Performanse optimizirane umjetnom inteligencijom za zahtjevne tijekove rada
- Višestruki ISV certifikati
- Siguran, izdržljiv i pouzdan
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Intel Core Ultra 7 265K, 20C (8P + 12E)/20T, Max Turbo do 5,5 GHz, 30 MB Intel Smart Cachea
- 2x 16GB UDIMM DDR5-5600 bez ECC-a
- 1x 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal
- 1x NVIDIA RTX A400 4GB
- Windows 11 Pro
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)