Lenovo radna stanica ThinkStation P3 TWR G2 Intel® Core™ Ultra 7 265K 5.5 GHz 64 GB RAM 1 TB SSD Intel Grafika Nvidia RT
- Kataloški br:
- 3534143 - 62
- Oznaka:
- 30HT008QGE
- EAN:
- 199273207787
- Kataloški br:
- 3534143 - 62
- Oznaka:
- 30HT008QGE
- EAN:
- 199273207787
Lenovo radna stanica ThinkStation P3 TWR G2 Intel® Core™ Ultra 7 265K 5.5 GHz 64 GB RAM 1 TB SSD Intel Grafika Nvidia RT
13,645.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
13,645.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Intel® Core™ Ultra 7 265K 20 Jezgra(-e) / max. 5.5 GHz
- Radna memorija: 64 GB DDR5-RAM 5600 MHz
- 1 TB SSD
- Intel Grafika Nvidia RTX 4000 Ada GDDR6
- Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | radna stanica |
| Model | ThinkStation P3 Tower Gen 2 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor | Intel® Core™ Ultra 7 265K |
| Procesor / model | 265K |
| Procesorske jezgre (broj) | 20 x |
| Procesor | 3.3 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.5 GHz |
| Procesor / predmemorija | 30 MB |
| Radna memorija | 64 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 1 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 256 GB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Grafički adapter na ploči (proizvođač GPU) | Intel |
| Grafički adapter na ploči (model) | Grafika |
| Zaseban grafički adapter (proizvođač GPU-a) | Nvidia |
| Zaseban grafički adapter | da |
| Zaseban grafički adapter (vrsta memorije) | GDDR6 |
| Zaseban grafički adapter (model) | RTX 4000 Ada |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Izgled tipkovnice | nema uključene tipkovnice |
| Broj DisplayPort-ova | 4 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB tipa A 2.0 | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 4 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Sučelje | LAN (10/100/1000 MBit/s) USB 2.0 USB 3.1 USB-A (USB 3.1 gen. 2) DisplayPort HDMI™ USB-C® |
| Boja | crna |
| Širina | 180 mm |
| Visina | 415 mm |
| Dubina | 370 mm |
| Težina | 14.4 kg |
| Snaga napajanja | 750 W |
| Softver uključen u isporuku | Lenovo AI sada |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Radni napon | 230 V |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| WLAN | ne |
| 1 | |
| 10 - 35 °C | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| 0 - 12192 m | |
| da | |
| 1 | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 TB | |
| 12 | |
| 8 | |
| 125 W | |
| 250 W | |
| 3.9 GHz | |
| 4.6 GHz | |
| 5.4 GHz | |
| da | |
| da | |
| 33 Tera-Vorgänge pro Sekunde | |
| 13 Tera-Vorgänge pro Sekunde | |
| 8 Tera-Vorgänge pro Sekunde | |
| 1 | |
| 0 - 3048 m | |
| 20 - 80 % | |
| -40 - 60 °C | |
| 1 | |
| 1 | |
| da |
Opis
Opis
Performanse radne stanice po cijeni stolnog računala
Lenovo ThinkStation P3 Tower dizajnirali su inženjeri za inženjere i nudi pune performanse radne stanice po cijeni stolnog računala. Bio je dizajniran za zadatke koji zahtijevaju izvanredne performanse. Opremljen je Intel® Core™ procesorima s Intel vPro® tehnologijom i podržava profesionalne, namjenske NVIDIA® grafičke kartice.
Prvoklasne performanse
Kućište ThinkStation P3 ima napredni sustav hlađenja za maksimalne performanse i optimalnu učinkovitost bez pregrijavanja. Također je dostupan s raznim operativnim sustavima, uključujući Windows 11 Pro i Linux®. To znači da P3 pruža potrebne performanse kako biste dosljedno mogli ostvariti svoje vizije.
Individualna konfiguracija
S tri integrirana DisplayPorta i mogućnošću konfiguriranja osam dodatnih, ThinkStation P3 Tower može podržati do 12 neovisnih zaslona. Također je dostupan s raznim operativnim sustavima, uključujući Windows 11 Pro i Red Hat® Enterprise Linux®. A s obilnom RAM memorijom i SSD-om, kao i pet otvorenih PCIe utora, ova radna stanica može se konfigurirati čak i za vaše najzahtjevnije radne procese. Paket također uključuje USB miš i tipkovnicu.
Poslovno kritične performanse na jednostavan način
Sve Lenovo ThinkStation stanice dizajnirane su imajući na umu pouzdanost. ThinkStation P3 Tower dokazao se kao učinkovit čak i u ekstremnim uvjetima, a nudi i brojne ISV (neovisni dobavljač softvera) certifikate. To je savršena radna stanica za dizajnere, inženjere i studente kojima je potrebna svestranost, fleksibilnost i revolucionarne performanse za nesmetano obavljanje zahtjevnih radnih opterećenja.
Pogledajte cijeli popis ISV certifikata.
Sigurnost na koju se možete osloniti
ThinkStation P3 Tower zaštićen je ThinkShield-om – paketom hardverskih i softverskih značajki koje pomažu u zaštiti vaše radne stanice i podataka. To uključuje diskretni Trusted Platform Module (TPM) 2.0, koji šifrira osjetljive podatke, kao i razne alate za sprječavanje neovlaštenog pristupa BIOS-u i softver koji omogućuje BIOS-u da se sam popravi u slučaju oštećenja ili zlonamjernih napada. Nadalje, podržava i ažuriranja Windows firmwarea, što pruža dodatnu sigurnost.
Tehničke specifikacije mogu se razlikovati ovisno o regiji/modelu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Windows 11 Pro 64-bitni
- Intel Core Ultra 7 265K (30 MB predmemorije)
- NVIDIA RTX 4000 Ada (20GB GDDR6)
- 64 GB (5600 MHz) DDR5 SDRAM (2 x 32) i 1000 GB SSD
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C.Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)