Lenovo ruksak za prijenosno računalo Legion Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16") crna
- Kataloški br:
- 3534241 - 62
- Oznaka:
- GX41T08941
- EAN:
- 195892127697
- Kataloški br:
- 3534241 - 62
- Oznaka:
- GX41T08941
- EAN:
- 195892127697
Lenovo ruksak za prijenosno računalo Legion Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16") crna
290.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
290.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ruksak za prijenosno računalo |
| prikladno za | 40,6 cm (16") |
| Širina | 30.5 cm |
| Visina | 44.5 cm |
| Dubina | 18.5 cm |
| Težina | 1.3 kg |
| Materijal | poliuretan (PU) |
| Boja | crna |
| Izvedba | ruksak |
| Određene značajke | vodootporna |
| dim. | (Š x V x D) 30.5 x 44.5 x 18.5 cm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.