Lenovo ruksak za prijenosno računalo Legion Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16") crna, žuta
- Kataloški br:
- 3534251 - 62
- Oznaka:
- GX41U39298
- EAN:
- 195892135272
- Kataloški br:
- 3534251 - 62
- Oznaka:
- GX41U39298
- EAN:
- 195892135272
Lenovo ruksak za prijenosno računalo Legion Prikladno za maksimum: 40,6 cm (16") crna, žuta
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ruksak za prijenosno računalo |
| prikladno za | 40,6 cm (16") |
| Širina | 340 mm |
| Visina | 480 mm |
| Dubina | 130 mm |
| Težina | 1060 g |
| Materijal | najlon poliester poliuretan |
| Boja | crna žuta |
| Izvedba | ruksak |
| Određene značajke | vodootporna |
| dim. | (Š x V x D) 340 x 480 x 130 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.