Lenovo ruksak za prijenosno računalo Legion Prikladno za maksimum: 43,2 cm (17") siva
- Kataloški br:
- 3534249 - 62
- Oznaka:
- GX41U39300
- EAN:
- 195892135265
- Kataloški br:
- 3534249 - 62
- Oznaka:
- GX41U39300
- EAN:
- 195892135265
Lenovo ruksak za prijenosno računalo Legion Prikladno za maksimum: 43,2 cm (17") siva
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ruksak za prijenosno računalo |
| prikladno za | 43,2 cm (17") |
| Širina | 315 mm |
| Visina | 450 mm |
| Dubina | 180 mm |
| Težina | 1290 g |
| Materijal | poliuretan poliester |
| Boja | siva |
| Izvedba | ruksak |
| Određene značajke | vodootporna |
| dim. | (Š x V x D) 315 x 450 x 180 mm |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.