Lenovo T490 Notebook obnovljeno (dobro) (ShopObj.2890124) 35.6 cm (14 palac) Intel® Core™ i5 Core i5 8365U 16 GB 256 GB
- Kataloški br:
- 3556164 - 62
- Oznaka:
- G207246-021A3
- EAN:
- 4250563449990
- Kataloški br:
- 3556164 - 62
- Oznaka:
- G207246-021A3
- EAN:
- 4250563449990
Lenovo T490 Notebook obnovljeno (dobro) (ShopObj.2890124) 35.6 cm (14 palac) Intel® Core™ i5 Core i5 8365U 16 GB 256 GB
1,240.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,240.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 35.6 cm;14 palac;Full HD;mat;1920 x 1080 Pixel
- Procesor: Intel® Core™ i5;Core i5 8365U
- (4 x;1.6 GHz)
- Radna memorija: 16 GB;DDR4-RAM
- Memorija: 256 GB;SSD
- Grafika: Intel UHD Graphics;620
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | T490 |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | mat |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Procesor | Intel Core i5 generacije 8 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | Core i5 8365U |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 1.6 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.10 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 48 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 256 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| Određene značajke | osvjetljenje tipkovnice Touch-Display |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | RJ45 USB-C® USB a HDMI™ Bluetooth WLAN |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 329 mm |
| Visina | 179 mm |
| Dubina | 227 mm |
| Težina | 1.7 kg |
| Softver uključen u isporuku | Norton 360 Deluxe OEM verzija 3 korisnika 25 GB Cloud 12M PKC |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 4 x 1.6 GHz / max. 4.10 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Stanje artikla | obnovljeno (dobro) (ShopObj.2890124) |
| Opis stanja | proizvod ima optičke nedostatke. to mogu biti npr. ogrebotine ili manje udubine. ti nedostaci ne utječu na funkciju proizvoda. to su više kozmetički nedostaci. ti uređaji su tehnički u besprijekornom stanju. za takav proizvod naš jamstveni rok traje 12 mjeseci. |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Serija grafičke kartice | Intel UHD Graphics |
| Model grafičke kartice | 620 |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Prijenosno računalo
- Priključna stanica CS18 Pro Dock40AH0135E
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Što znači obnovljeno? Što se tiče IT proizvoda, to znači ekološki prihvatljiv, profesionalni popravak i čišćenje korištenog hardvera. Postojeći nosači podataka profesionalno se brišu prema postupcima DIN certifikata. Odakle dolaze ti uređaji? To su eksponati, povrati zakupa ili proizvodi iz ispitnih postrojenja. Uređaji su se uglavnom koristili u većim tvrtkama. Zašto bih trebao odabrati rabljeni uređaj? S našim profesionalno pripremljenim proizvodima imate priliku kupiti uređaje robnih maraka po ugodnim cijenama.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)