Lenovo Tab K11 5G 256 GB siva Android tablet PC 27.9 cm (11 palac) Android™ 15 2560 x 1600 Pixel
- Kataloški br:
- 3451586 - 62
- Oznaka:
- ZAFN0017SE
- EAN:
- 198157041059
- Kataloški br:
- 3451586 - 62
- Oznaka:
- ZAFN0017SE
- EAN:
- 198157041059
Lenovo Tab K11 5G 256 GB siva Android tablet PC 27.9 cm (11 palac) Android™ 15 2560 x 1600 Pixel
895.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
895.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 27.9 cm 11 palac (2560 x 1600 Pixel) WQXGA IPS
- Procesor: Dimensity 6300 (8 x )
- Radna memorija: 8 GB
- Kapacitet memorije: 256 GB
- A-GPS, GPS, Glonass, IP certificirani, WiFi / 5G
- Operacijski sustav: Android™ 15
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Android tablet PC |
| Model | Tab K11 |
| Zaslon (cm) | 27.9 cm |
| Zaslon (inči) | 11 palac |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Format prikaza | 16:10 |
| Procesor / model | Dimensity 6300 |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Radna memorija | 8 GB |
| Serija grafičke kartice | ARM |
| Kapacitet pohrane | 256 GB |
| Rezolucija integrirane kamere | 13 Megapiksela |
| Rezolucija prednje kamere | 8 Megapiksela |
| Operacijski sustav (verzija) | Android™ 15 |
| Određene značajke tablet računala | A-GPS GPS Glonass IP certificirani WiFi / 5G |
| Mobilni Internet | 5G |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Integrirani Glonass | da |
| Integrirani GPS | da |
| Format SIM kartica | Nano SIM |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Boja | siva |
| Širina | 254.6 mm |
| Visina | 6.99 mm |
| Dubina | 166.2 mm |
| Tehnologija akumulatora | Li-Ion |
| Kapacitet baterije | 7040 mAh |
| Zaslon (inči) | 11 palac |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Snaga punjenja (min.) | 5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 20 W |
| Zaslon | 27.9 cm (11 palac) |
| Bluetooth® | da |
| Format slike | 16:10 |
| frekvencija slike | 90 Hz |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Svjetloća | 500 cd/m² |
| Web kamera | da |
| da | |
| da | |
| 4 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2 A | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Lenovo Tab K11 Gen 2 ima 11-inčni zaslon rezolucije 2560 x 1600 piksela za briljantne slike i brzinu osvježavanja od 90 Hz za glatku interakciju. Opremljen Dolby Atmos audio sustavom, ovaj tablet ima četiri zvučnika koji pružaju impresivno zvučno iskustvo za zabavu i produktivnost. Zahvaljujući robusnoj bateriji od 7040 mAh, korisnici mogu koristiti uređaj dugo vremena bez potrebe za čestim punjenjem.
Lenovo Tab K11 Gen 2 opremljen je s više senzora, uključujući akcelerometar i senzor ambijentalnog osvjetljenja, kako bi se prilagodio različitim okruženjima i slučajevima upotrebe. Podržava razne mogućnosti pohrane putem utora za microSD karticu, koji može primiti do 2 TB vanjske memorije, pružajući prostor za medije i aplikacije. Osim toga, besprijekorna povezivost osigurana je podrškom za 5G mobilnu mrežu i Bluetooth 5.2, tako da možete ostati povezani čak i u pokretu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Lenovo Tab K11 Gen 2 opremljen je s više senzora, uključujući akcelerometar i senzor ambijentalnog osvjetljenja, kako bi se prilagodio različitim okruženjima i slučajevima upotrebe. Podržava razne mogućnosti pohrane putem utora za microSD karticu, koji može primiti do 2 TB vanjske memorije, pružajući prostor za medije i aplikacije. Osim toga, besprijekorna povezivost osigurana je podrškom za 5G mobilnu mrežu i Bluetooth 5.2, tako da možete ostati povezani čak i u pokretu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 11" 2560 x 1600 piksela IPS
- Mediatek Dimensity 6300
- Integrirani čitač kartica 256 GB UFS
- Jedna kamera 13 MP Prednja kamera 8 MP
- 5G Wi-Fi 5 (802.11ac) Bluetooth 5.2
- Litij-ionska (Li-Ion) 7040 mAh
- Android 15
Opseg isporuke
- Lenovo Tab K11 Gen 2 ZAFN
- Adapter napajanja
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (7)