Lenovo Thinkpad P14s G1 Notebook obnovljeno (vrlo dobro) (ShopObj.2888769) 35.6 cm (14 palac) Intel® Core™ i5 i5-10310U
- Kataloški br:
- 3532886 - 62
- Oznaka:
- L-P14S-DE-T101
- EAN:
- 5711603077287
- Kataloški br:
- 3532886 - 62
- Oznaka:
- L-P14S-DE-T101
- EAN:
- 5711603077287
Lenovo Thinkpad P14s G1 Notebook obnovljeno (vrlo dobro) (ShopObj.2888769) 35.6 cm (14 palac) Intel® Core™ i5 i5-10310U
1,615.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,615.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 35.6 cm;14 palac;Full HD;IPS;1920 x 1080 Pixel
- Procesor: Intel® Core™ i5;i5-10310U (4 x;1.7 GHz)
- Radna memorija: 16 GB;2666 MHz
- Memorija: 256 GB;SSD
- Grafika:
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Thinkpad P14s G1 |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Osobine prikaza | IPS |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesor / model | i5-10310U |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 1.7 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.4 GHz |
| Procesor / predmemorija | 6 MB |
| Grafički adapter na ploči | da |
| Radna memorija | 16 GB |
| Ritam pohranjivanja | 2666 MHz |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 256 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 256 GB |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Boja | crna |
| Širina | 329 mm |
| Visina | 17.9 mm |
| Dubina | 227 mm |
| Vrijeme pogona (maks.) | 15.1 h |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 4 x 1.7 GHz / max. 4.4 GHz |
| GPU brand | Intel |
| Stanje artikla | obnovljeno (vrlo dobro) (ShopObj.2888769) |
| Opis stanja | proizvod ima nekoliko manjih tragova trošenja. to mogu biti manje ogrebotine ili znakovi istrošenosti na kućištu. ovaj proizvod je tehnički u besprijekornom stanju. za takav proizvod naš jamstveni rok traje 12 mjeseci. |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Zaseban grafički adapter | ne |
| Bluetooth® | ne |
| Format slike | 16:9 |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga | 65 W |
| Numerička tastatura | ne |
| Raspon radne temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Eternet LAN | da |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Dozvoljena relativna vlažnost vazduha (min-maks.) | 5 - 95 % |
| USB punjenje u isključenom stanju | da |
| Broj portova za USB punjenje u isključenom stanju | 1 |
| Zaštita lozinkom | da |
| ECC (memorija sa kodom za proveru grešaka) | ne |
| Snaga zvučnika | 2 W |
| Broj ugrađenih zvučnika | 2 |
| Broj portova USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tip C | 1 |
| Povezivanje na mobilnu mrežu | ne |
| Unapređen | da |
| USB tip C kao alternativa za DisplayPort | da |
| Integrisani čitač kartica | da |
| TPM čip (za bezbednost i enkripciju) | da |
| Ukupni kapacitet SSD-ova | 256 GB |
| Priključak za uređaj | da |
| Brzo punjenje | da |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Radni opseg vlažnosti | 8 - 95 % |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | 5 - 43 °C |
| Broj instaliranih SSD diskova | 1 |
| Maksimalna nadmorska visina | 3048 m |
| Tastatura otporna na prolivanje tečnosti | da |
| Kapacitet baterije (vat-časovi) | 50 Wh |
| Port za slušalice sa mikrofonom | da |
Opis
Opis
Komentar
Što znači obnovljeno? Što se tiče IT proizvoda, to znači ekološki prihvatljiv, profesionalni popravak i čišćenje korištenog hardvera. Postojeći nosači podataka profesionalno se brišu prema postupcima DIN certifikata. Odakle dolaze ti uređaji? To su eksponati, povrati zakupa ili proizvodi iz ispitnih postrojenja. Uređaji su se uglavnom koristili u većim tvrtkama. Zašto bih trebao odabrati rabljeni uređaj? S našim profesionalno pripremljenim proizvodima imate priliku kupiti uređaje robnih maraka po ugodnim cijenama.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)