Lenovo ThinkPad T14 G6 Notebook
- Kataloški br:
- 3427780 - 62
- Oznaka:
- 21QC0063GE
- EAN:
- 198158003025
- Kataloški br:
- 3427780 - 62
- Oznaka:
- 21QC0063GE
- EAN:
- 198158003025
Lenovo ThinkPad T14 G6 Notebook
8,170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- 2.8K
- 2880 x 1800 Pixel
- 10-točkovni Multi-Touch, OLED, 120 Hz, nereflektirajući, antirefleksivan, podrška za Dolby Vision IQ™
- Intel® Core™ Ultra 7
- 255U
- Broj procesorskih jezgri: 12 x maks. 5.2 GHzRadna memorija: 32 GB;DDR5-RAM;5600 MHz1 TB SSD;Intel® Graphics;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ThinkPad T14 Gen 6 (Intel) |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | 2.8K |
| Osobine prikaza | 10-točkovni Multi-Touch OLED 120 Hz nereflektirajući antirefleksivan podrška za Dolby Vision IQ™ |
| Rezolucija prikaza | 2880 x 1800 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 255U |
| Procesorske jezgre (broj) | 12 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 5.2 GHz |
| Jezgre efikasnosti procesora (broj) | 8 |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 2 |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR5-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Ritam pohranjivanja | 5600 MHz |
| Broj memorijskih utora | 2 |
| Memorija/maks. nadogradnja | 64 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 4.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | Intel® AI Boost osvjetljenje tipkovnice čitač memorijske kartice TPM 2.0 modul kensington lock |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.3 |
| Mobilni Internet | LTE/4G |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB 3.2 (gen. 1) USB 4 HDMI™ slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) RJ45 NFC Wi-Fi 6E (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 315.9 mm |
| Visina | 21.95 mm |
| Dubina | 223.7 mm |
| Težina | 1.38 kg |
| Baterija / tehnologija | 57 Wh |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Serija grafičke kartice | Intel® Graphics |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)