Lenovo ThinkPad X1 G13 Notebook
- Kataloški br:
- 3427771 - 62
- Oznaka:
- 21NS00MLGE
- EAN:
- 199271326985
- Kataloški br:
- 3427771 - 62
- Oznaka:
- 21NS00MLGE
- EAN:
- 199271326985
Lenovo ThinkPad X1 G13 Notebook
8,845.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8,845.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 35.6 cm (14 palac)
- WUXGA
- 1920 x 1200 Pixel
- 10-točkovni Multi-Touch, IPS, 60 Hz, nereflektirajući, štedi energiju
- Intel® Core™ Ultra 7
- 258V
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 4.8 GHzRadna memorija: 32 GB;LPDDR5X;8533 MHz1 TB SSD;Intel Arc™ Graphics;140V;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | ThinkPad X1 Carbon Gen 13 Aura Edition |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Razlučivost zaslona | WUXGA |
| Osobine prikaza | 10-točkovni Multi-Touch IPS 60 Hz nereflektirajući štedi energiju |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 258V |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Performansne jezgre procesora (broj) | 4 |
| Procesor / predmemorija | 12 MB |
| Radna memorija | 32 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 8533 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1 TB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe 5.0 x4 |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1024 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Određene značajke | Microsoft Copilot + PC Intel® AI Boost osvjetljenje tipkovnice TPM 2.0 modul kensington lock dodirna podloga bez tipki |
| Otisak prsta | da |
| Mikrofon | da |
| Integrirani zvučnik | da |
| Web kamera | da |
| Bluetooth® verzija | 5.4 |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB 3.2 (gen. 1) USB 3.2 (gen. 1) USB 4 HDMI™ slušalice/mikrofon kombinacija (3,5 mm jack) Wi-Fi 7 (IEEE 802.11 be/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Broj USB 3.0 | 2 x |
| Boja | crna |
| Širina | 312.8 mm |
| Visina | 17.95 mm |
| Dubina | 214.75 mm |
| Težina | 986 g |
| Baterija / tehnologija | 57 Wh |
| Softver uključen u isporuku | Intel® paket za performanse povezivosti |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | |
| Stanje artikla | |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Serija grafičke kartice | Intel Arc™ Graphics |
| Model grafičke kartice | 140V |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)