Lenovo ThinkVision T24d-30 LED zaslon
- Kataloški br:
- 3402241 - 62
- Oznaka:
- 63FFMAT1EU
- EAN:
- 197530796128
- Kataloški br:
- 3402241 - 62
- Oznaka:
- 63FFMAT1EU
- EAN:
- 197530796128
Lenovo ThinkVision T24d-30 LED zaslon
805.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
805.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dijagonala slike 61 cm (24 palac) Full HD, 1920 x 1200 piksel;Vrijeme reakcije: 6 msKlasa energetske učinkovitosti (izračunato): D (A - G)Sučelja: DisplayPort, HDMI™, VGA
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zaslon |
| Rezolucija (maks.) | 1920 x 1200 piksel |
| Zaslon (cm) | 61 cm |
| Zaslon (inči) | 24 palac |
| Zaslon (inči) | 24 palac |
| Format slike | 16:10 |
| Panel tehnologija | IPS LED |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | ne |
| frekvencija slike | 100 Hz |
| Vrijeme reakcije | 6 ms |
| Svjetloća | 300 cd/m² |
| Boja | crna |
| Sučelje | DisplayPort HDMI™ VGA |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Hor. kut gledanja | 178 ° |
| Vert. kut gledanja | 178 ° |
| Širina | 533 mm |
| Visina | 535.7 mm |
| Dubina | 199.7 mm |
| Težina | 5.14 kg |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| dim. | (Š x V x D) 533 x 535.7 x 199.7 mm |
| veličina zaslona | 24 palac - 29 palac |
| Područje primjene | ured home |
| Razlučivost zaslona | Full HD |
| Moguća montaža na zid | 100 x 100 mm VESA standard |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Zaslon | 61 cm (24 palac) |
| Zaslon (cm) | 61 cm |
| Potrošnja energije u stanju mirovanja | 0.5 W |
| Potrošnja struje u pogonu | 15 W |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 47.8 mm |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1200 Pixel |
| Mikrofon | ne |
| Visina uređaja (bez postolja) | 344.3 mm |
| Tip | Interno |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Broj zvučnika | 2 |
| Nereflektujući ekran | da |
| Uključeno postolje | da |
| Težina (bez stalka) | 3.16 kg |
| Širina (bez stalka) | 533 mm |
| Rupe za zaključavanje kablom | da |
| Opseg boja | 99 % |
| Dubina boje | 8 Bit |
| VESA montaža | da |
| RMS snaga | 4 W |
| Podešavanje visine | da |
| Ugrađeno USB čvorište | da |
| Broj uzvodnih portova | 1 |
| Broj nizvodnih portova USB tip-A | 4 |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Podesiva visina (maks.) | 15.5 cm |
| Pivot | da |
| sRGB pokrivenost (tipično) | 99 % |
| Poboljšani cable management | da |
| Vreme odziva (brzo) | 4 ms |
| Tehnologija slabog plavog svetla Low Blue Light | da |
| Vodič za brzi početak | da |
| Broj uzvodnih USB Tip-B portova | 1 |
| Potrošnja energije (SDR) na 1.000 sati | 15 kWh |
| HDMI | da |
| Pozadinsko LED svetlo | da |
| Okretanje | da |
| Težina paketa | 7.84 kg |
| Ugao kružnog kretanja | -90 - 90 ° |
| Širina rama (bočno) | 2 mm |
| Širina rama (gore) | 2 mm |
| Širina rama (dole) | 1.15 cm |
| Ugrađena kamera | ne |
| Dužina kabla napajanja | 1.8 m |
| Podešavanje nagiba | da |
| Vidljiva veličina, horizontalno | 51.8 cm |
| Potrošnja energije (maks.) | 59.4 W |
| Vidljiva veličina, vertikalno | 32.4 cm |
| Odvojivo postolje | da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- 61,0 cm (24") Full HD 1920 x 1200 W-LED IPS, 6 ms, 16:10, 300 cd/m², 1500:1, USB, VGA, HDMI, DisplayPort
Opseg isporuke
- Priključni kabel.
- Kratka uputstva.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)