Lenovo Thunderbolt™ 4 Notebook priključna stanica ThinkPad Smart Dock 7500 Gen 2 uklj. Kensingtonova brava, podržava 8K@
- Kataloški br:
- 3531730 - 62
- Oznaka:
- 40BE0135EU
- EAN:
- 195892121305
- Kataloški br:
- 3531730 - 62
- Oznaka:
- 40BE0135EU
- EAN:
- 195892121305
Lenovo Thunderbolt™ 4 Notebook priključna stanica ThinkPad Smart Dock 7500 Gen 2 uklj. Kensingtonova brava, podržava 8K@
1,025.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,025.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Thunderbolt™ 4 Notebook priključna stanica |
| Priključak A | Thunderbolt 4 |
| Priključak B | ženski konektor DisplayPort Thunderbolt™ 4 utičnica RJ45-utičnica DisplayPort USB 3.2 gen. 2 |
| Pogodno za | Notebook PC |
| Podržani monitori | 4 |
| Boja | crna |
| Posebne značajke | uklj. Kensingtonova brava podržava 8K@30Hz (1x) / 4K@30Hz (2x) USB-C® Power Delivery |
| Širina | 220 mm |
| Visina | 30 mm |
| Dubina | 80 mm |
| Težina | 547.5 g |
| dim. | (Š x V x D) 220 x 30 x 80 mm |
| frekvencija slike | 60 Hz |
| Broj DisplayPort-ova | 2 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 4 x |
| Sučelja: USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) | 2 x |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Snaga napajanja | 135 W |
| Način prijenosa | žičani |
| 0 - 40 °C | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| 100 W | |
| 2 | |
| 7680 x 4320 piksel | |
| da | |
| 20 - 95 % | |
| 1.26 kg | |
| 2 |
Opis
Opis
Lenovo ThinkPad Smart Dock 7500 Gen 2 nudi rješenja za povezivost za moderna radna okruženja. S opsežnom podrškom za sučelja, uključujući Thunderbolt 4, USB 3.2 Gen 2 i 2.5G Gigabit Ethernet, ova priključna stanica nudi fleksibilnost za povezivanje više uređaja i zaslona. Maksimalna rezolucija od 8K pri brzini osvježavanja od 60 Hz osigurava jasne slike i stoga je idealna za sadržaj visoke rezolucije i profesionalne primjene. Smart Dock je dizajniran za širok raspon uvjeta okoline i radi na temperaturama između 0°C i 40°C, pružajući tako pouzdane performanse u raznim okruženjima. Sigurnost je poboljšana Kensington NanoSaver i MicroSaver sigurnosnim utorom, koji štiti ulaganje u tehnologiju, a istovremeno pruža oznaku sukladnosti s više standarda koji jamče kvalitetu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Povezano kabelom
- Sučelje domaćina: Thunderbolt 4
- USB napajanje
- Ethernet/LAN 2500 Mbit/s
- Utor za kabelsku bravu
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)