Lenovo USB-C® priključna stanica USB-C Dual Display Travel Dock Pogodno za marku: Lenovo USB-C® Power Delivery
- Kataloški br:
- 3203747 - 62
- Oznaka:
- 40B90100EU
- EAN:
- 195892097716
- Kataloški br:
- 3203747 - 62
- Oznaka:
- 40B90100EU
- EAN:
- 195892097716
Lenovo USB-C® priključna stanica USB-C Dual Display Travel Dock Pogodno za marku: Lenovo USB-C® Power Delivery
445.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
445.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Priključak A | USB-C® |
| Priključak B | HDMI® DisplayPort USB 3.2 gen. 2 (USB 3.1) USB-C® RJ45 |
| Pogodno za | Notebook |
| Podržani monitori | 2 |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Boja | crna |
| Posebne značajke | USB-C® Power Delivery |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 20 mm |
| Dubina | 55 mm |
| Težina | 137 g |
| dim. | (Š x V x D) 120 x 20 x 55 mm |
| Pogodno za marku | Lenovo |
| Zaslon (inči) | 1 palac |
Opis
Opis
Lenovo USB-C Dual Display Travel Dock bitan je suputnik za profesionalce koji rade na daljinu. Ovaj kompaktni dinamo podržava dvostruke 4K zaslone i napaja vaše USB-C prijenosno računalo s do 100 W PD (s dodatnim USB-C adapterom od 135 W). Kućište je izrađeno od 66% recikliranih materijala, čime se smanjuje vaš ugljični otisak.
Podesivo usmjeravanje kabela osigurava savršenu ravnotežu učinkovitosti i udobnosti korisnika. Pravi pojačivač produktivnosti za dom, posao i bilo gdje drugdje. ODRICANJE ODGOVORNOSTI: Lenovo USB-C i Thunderbolt dockovi kompatibilni su s prijenosnim računalima koja podržavaju industrijski standardni USB-C Alt Mode ili Thunderbolt protokole putem USB Type-C priključka.
Impresivna izvedba: vrhunski suputnik u produktivnosti
Postignite više sa 7 profesionalno dizajniranih priključaka: Dva video priključka za dvostruke 4K zaslone pretvaraju vaš radni prostor u vizualnu elektranu. Superbrzi USB i Ethernet priključci redefiniraju povezivost. Vlast. Izvedba. Produktivnost. Sve u džepu.
Univerzalna kompatibilnost: povežite se, stvarajte, surađujte
Naš elegantni, univerzalni putni dock dizajniran je za besprijekornu kompatibilnost sa svim USB-C prijenosnim računalima. Model AC adaptera uključuje USB-C punjač od 100 W i 65 W. Ako želite još brže punjenje, dodatni punjač od 135 W daje vašem prijenosnom računalu 100 W.
Moderna estetika: održiva, inovativna, elegantna
Lenovo USB-C Dual Display Travel Dock redizajnira vaš radni prostor i kombinira stil, produktivnost i održivost. Dolazi u modernoj boji "Eclipse Black" i daje prepoznatljiv, minimalistički utisak. Kućište je izrađeno od 66% recikliranih materijala, što pomaže u smanjenju globalne upotrebe čiste plastike.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Podesivo usmjeravanje kabela osigurava savršenu ravnotežu učinkovitosti i udobnosti korisnika. Pravi pojačivač produktivnosti za dom, posao i bilo gdje drugdje. ODRICANJE ODGOVORNOSTI: Lenovo USB-C i Thunderbolt dockovi kompatibilni su s prijenosnim računalima koja podržavaju industrijski standardni USB-C Alt Mode ili Thunderbolt protokole putem USB Type-C priključka.
Impresivna izvedba: vrhunski suputnik u produktivnosti
Postignite više sa 7 profesionalno dizajniranih priključaka: Dva video priključka za dvostruke 4K zaslone pretvaraju vaš radni prostor u vizualnu elektranu. Superbrzi USB i Ethernet priključci redefiniraju povezivost. Vlast. Izvedba. Produktivnost. Sve u džepu.
Univerzalna kompatibilnost: povežite se, stvarajte, surađujte
Naš elegantni, univerzalni putni dock dizajniran je za besprijekornu kompatibilnost sa svim USB-C prijenosnim računalima. Model AC adaptera uključuje USB-C punjač od 100 W i 65 W. Ako želite još brže punjenje, dodatni punjač od 135 W daje vašem prijenosnom računalu 100 W.
Moderna estetika: održiva, inovativna, elegantna
Lenovo USB-C Dual Display Travel Dock redizajnira vaš radni prostor i kombinira stil, produktivnost i održivost. Dolazi u modernoj boji "Eclipse Black" i daje prepoznatljiv, minimalistički utisak. Kućište je izrađeno od 66% recikliranih materijala, što pomaže u smanjenju globalne upotrebe čiste plastike.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)