Lenovo X9 Edition miš Bluetooth®, bežični optički siva 5 Tipke 2400 dpi tihe tipke, ugrađeni kotačić za pregled, ponovo
- Kataloški br:
- 3412394 - 62
- Oznaka:
- 4Y51R29290
- EAN:
- 195892110958
- Kataloški br:
- 3412394 - 62
- Oznaka:
- 4Y51R29290
- EAN:
- 195892110958
Lenovo X9 Edition miš Bluetooth®, bežični optički siva 5 Tipke 2400 dpi tihe tipke, ugrađeni kotačić za pregled, ponovo
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kompaktan dizajn za dešnjake i ljevake s intuitivnom zamjenom tipki
- Plavi optički senzor koji radi na većini površina
- Tihe tipke s dvosmjernim kotačićem za pomicanje (gore/dolje)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Način prijenosa | Bluetooth® bežični |
| Sučelje | Bluetooth radijska frekvencija 2.4 gHz USB-C® bežično punjenje |
| Senzor | optički |
| Rezolucija senzora | 2400 dpi |
| Brojevi tipka | 5 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | obostrano |
| Određene značajke ulaznih uređaja | tihe tipke ugrađeni kotačić za pregled ponovo punjiv wireless charging |
| Boja | siva |
| Duljina kabela | 50 cm |
| Širina | 59 mm |
| Visina | 34 mm |
| Dubina | 101 mm |
| Težina | 75 g |
| Napajanje | USB (kabel uklj. u isporuku) |
| Podržani operativni sustavi | Windows |
| Snaga punjenja (min.) | 0.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 2.5 W |
| Izgled tipkovnice | talijanski, qwerty |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
Opis
Opis
Lenovo Multi-Device Wireless Mouse (X9 Edition) dizajniran je kako bi vam omogućio uparivanje do tri uređaja s jednim mišem i jednostavno prebacivanje između njih pritiskom na gumb. Qi ili USB-C® baterija s funkcijom brzog punjenja obećava dugotrajne performanse.
Namjenski gumb za pokretanje AI Now omogućuje vam pokretanje funkcije AI Now jednostavnim klikom! Izvrstan pratitelj za vaše AI računalo. S instaliranim LADM-om, tipka AI Now može biti i programabilna tipka tako da miš možete prilagoditi svojim potrebama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Namjenski gumb za pokretanje AI Now omogućuje vam pokretanje funkcije AI Now jednostavnim klikom! Izvrstan pratitelj za vaše AI računalo. S instaliranim LADM-om, tipka AI Now može biti i programabilna tipka tako da miš možete prilagoditi svojim potrebama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Trajanje baterije: Do 3 mjeseca trajanja baterije (s isključenim svjetlom) i 2 sata s jednim punjenjem
- Povezuje se s do 3 uređaja: 1 x USB-C adapter, 2 x Bluetooth® 5.0
- Podržava brzo uparivanje putem Bluetooth®-a
- Gumb za brzo prebacivanje za upravljanje različitim uređajima pomoću kontrolera
- Bežično punjenje putem Qi ili USB-C®
- Programabilni gumb "AI Now" sa strane
- Dvosmjerni kotačić za pomicanje (gore / dolje)
- Poseban softver/upravljački program: Lenovo Accessory and Display Manager (LADM)
- Vrijeme punjenja baterije: 2 sata do potpunog punjenja, 15 min. punjenje može trajati do 1 tjedan
Opseg isporuke
- Lenovo X9 Edition miš
- USB-C® prijemnik
- USB-C® na USB-C® kabel za punjenje 50 cm
Sistemski zahtjevi
- Windows 10
- Windows 11
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)