Lenovo ZG38C05980 futrola za tablet Lenovo Idea Tab Pro 32.3 cm (12,7") stražnji poklopac siva
- Kataloški br:
- 3413849 - 62
- Oznaka:
- ZG38C05980
- EAN:
- 198153746811
- Kataloški br:
- 3413849 - 62
- Oznaka:
- ZG38C05980
- EAN:
- 198153746811
Lenovo ZG38C05980 futrola za tablet Lenovo Idea Tab Pro 32.3 cm (12,7") stražnji poklopac siva
89.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
89.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Folio 32,3 cm (12,7") siva
- Polikarbonat (PC), poliuretan, termoplastični poliuretani (TPU)
- Način pripravnosti
- 425 g
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | futrola za tablet |
| Izvedba | stražnji poklopac |
| Pogodno za | Lenovo |
| Pogodno za | Idea Tab Pro |
| Pogodno za | 32.3 cm (12,7") |
| Boja | siva |
| Pogodno za | 32.3 cm (12,7") |
| Širina | 194.7 mm |
| Pogodno za | Idea Tab Pro |
| Pogodno za model prijenosnog računala | Lenovo |
| Težina | 425 g |
| da | |
| ne |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)