LG Electronics Notebook Gram 17ZB90TL-G.AZ79G 43.2 cm (17 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 7 256V 16 GB RAM 1000 GB SSD n
- Kataloški br:
- 3395743 - 62
- Oznaka:
- 17ZB90TL-G.AZ79G
- EAN:
- 8806096491379
- Kataloški br:
- 3395743 - 62
- Oznaka:
- 17ZB90TL-G.AZ79G
- EAN:
- 8806096491379
LG Electronics Notebook Gram 17ZB90TL-G.AZ79G 43.2 cm (17 palac) WQXGA Intel® Core™ Ultra 7 256V 16 GB RAM 1000 GB SSD n
6,285.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,285.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 43.2 cm (17 palac)
- WQXGA
- 2560 x 1600 Pixel
- IPS, antirefleksivan, mat
- Intel® Core™ Ultra 7
- 256V
- Broj procesorskih jezgri: 8 x maks. 4.8 GHzRadna memorija: 16 GB;LPDDR5X;8533 MHz1000 GB SSD;Intel Arc™ Graphics;Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | Gram 17ZB90TL-G.AZ79G |
| Zaslon (cm) | 43.2 cm |
| Zaslon (inči) | 17 palac |
| Razlučivost zaslona | WQXGA |
| Osobine prikaza | IPS antirefleksivan mat |
| Rezolucija prikaza | 2560 x 1600 Pixel |
| Format prikaza | 16:10 |
| Serija procesora | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Procesor / model | 256V |
| Procesorske jezgre (broj) | 8 x |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.8 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | LPDDR5X |
| Ritam pohranjivanja | 8533 MHz |
| Memorija/maks. nadogradnja | 16 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 1000 GB |
| SSD priključak | M.2 PCIe NVMe |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 1000 GB |
| Tvrdi disk 1 veličina | 0 GB |
| Tvrdi disk tip 1 | flash |
| Tvrdi disk kapaciteta (ukupno) | 0 GB |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Sučelje | USB-C® Thunderbolt WLAN |
| Broj DisplayPort-ova | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj Thunderbolt | 2 x |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Boja | višebojna |
| Širina | 378.8 mm |
| Visina | 1.78 mm |
| Dubina | 258.8 mm |
| Težina | 1.4 kg |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 17 palac |
| Zaslon | 43.2 cm (17 palac) |
| Serija grafičke kartice | Intel Arc™ Graphics |
Opis
Opis
Komentar
HDMI® je registrirani zaštitni znak od HDMI Licensing L.L.C. Slika proizvoda može se razlikovati od tehničkih podataka.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)