LG Electronics OLED65G57LW OLED-TV 165 cm 65 palac Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) crna
- Kataloški br:
- 3402630 - 62
- Oznaka:
- OLED65G57LW.AEUD
- EAN:
- 8806096470879
- Kataloški br:
- 3402630 - 62
- Oznaka:
- OLED65G57LW.AEUD
- EAN:
- 8806096470879
LG Electronics OLED65G57LW OLED-TV 165 cm 65 palac Energetska učinkovitost 2021 E (A - G) crna
10,935.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
10,935.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Diagonala ekrana: 165 cm (65 palac)
- Ultra HD (3840 x 2160 Pixel)
- Prejem: DVB-T2 (antena), DVB-T (antena), DVB-C (kabel), DVB-S (Sat), DVB-S2
- Klasa energetske učinkovitosti (izračunato): E (A - G)
- Poboljšanje slike: 165 Hz
- Funkcija snimanja:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Određene značajke televizora | AMD FreeSync kompatibilan s Apple AirPlay/AirPlay 2 CI + spreman za Dolby Atmos™ Spreman za Dolby Vision™ HDR Nvidia G-Sync Smart TV Ultra HD |
| Proizvođač | LG Electronics |
| Vrsta proizvoda | OLED-TV |
| Zaslon (inči) | 65 palac |
| frekvencija slike | 165 Hz |
| Poboljšanje slike | 165 Hz |
| Prejem | DVB-T2 (antena) DVB-T (antena) DVB-C (kabel) DVB-S (Sat) DVB-S2 |
| veličina zaslona | 61 palac - 75 palac |
| Mrežna-/Internet funkcija | AI-Features Apple AirPlay Apple Home Apps Bluetooth® Google Cast Google Home LAN Smart Hub Smart TV Web Browser WiFi |
| WLAN | integriran |
| Broj HDMI priključka | 4 |
| Broj USB | 3 x |
| Sučelje | HDMI™ Bluetooth LAN (10/100/1000 MBit/s) S/PDIF (optički) CI+ utor USB 2.0 Wi-Fi 6 (IEEE 802.11 ax/ac/n/g/b/a) |
| Glazbena snaga (maks.) | 60 W |
| Format slike | 16:9 |
| Tehnologija prikaza | OLED |
| VESA standard | 300 x 300 mm |
| Moguća montaža na zid | da |
| Boja | crna |
| Širina | 1441 mm |
| Visina | 865 mm |
| Dubina | 263 mm |
| Visina uređaja (bez postolja) | 826 mm |
| Dubina uređaja (bez postolja) | 24.3 mm |
| Težina | 26.6 kg |
| Težina, napomena | s postoljem |
| Napajanje strujom | Izmjenična struja, 100-240 volti, 50-60 Hz |
| Napajanje | strujni pogon |
| Klasa energetske učinkovitosti | E (A - G) |
| dim. | (Š x V x D) 1441 x 865 x 263 mm |
| Razlučivost zaslona | Ultra HD (3840 x 2160 Pixel) |
| Zaslon (cm) | 165.1 cm |
| Zaslon (cm) | 165 cm |
| Zaslon (inči) | 65 palac |
| Početak stanja mirovanja | 0.5 W |
Opis
Opis
Posebne značajke
- OLED evo
- 65" (165 cm) s 4K Ultra HD - 3840 x 2160 piksela
- α11 Gen2 4K AI procesor s α11 AI Sound Pro (Virtual 11.1.2 Up-mix) i α11 4K AI Super Upscalingom
- 4.2 zvučni sustav sa 60 W
- Dolby Vision / HDR10 / HLG
- Zatamnjenje piksela
- webOS 25
- Jedan tuner
- 4x HDMI (podržava 4K@120Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS, QFT kako je navedeno u HDMI 2.1)
- Čarobni daljinski upravljač MR25GA
Opseg isporuke
- AI Magic Remote MR25GA daljinski upravljač uključuje 2x AAA baterije
- Zidni držač
- Strujni kabel
Komentar
HDMI je registrirani zaštitni znak tvrtke HDMI Licensing L.L.C. Logotip "CI Plus" registriran je zaštitni znak tvrtke CI Plus LLP. Sve informacije su bez jamstva. Izmjene dizajna i specifikacija koje je rezerviralo proizvođač
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (11)