Lian Li Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Lüfter, ARGB, PWM, 3er-Pack inkl. Controller ventilator za PC kućište crna (Š x
- Kataloški br:
- 3384429 - 62
- Oznaka:
- 12RSLLCD1W3B
- EAN:
- 4718466016836
- Kataloški br:
- 3384429 - 62
- Oznaka:
- 12RSLLCD1W3B
- EAN:
- 4718466016836
Lian Li Lian Li UNI FAN SL Wireless LCD Lüfter, ARGB, PWM, 3er-Pack inkl. Controller ventilator za PC kućište crna (Š x
550.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
550.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ocjena 0,0 zvjezdica
- Napišite recenziju
- Paket od 3 ventilatora od 120 mm u crnoj boji, jedinstveni bežični prijenos signala, s adresabilnim LED diodama i LCD-om, maksimalni protok zraka od 87,41 m³/h i statički tlak od najviše 2,1 mmH2O
- 134,90 EUR
- s PDV-om plus troškovi dostave od 4,99 EUR
- predbilježba
- Očekuje se da će biti dostupan od 14. veljače 2025
- sku LULI-101 |
- EAN 4718466016836 |
- MPN 12RSLLCD1W3B |
- proizvođač Lian Li
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 120 mm |
| Razvoj buke (maks.) | 31 dBA |
| Razvijanje buke | 30.1 dBA - 40 dBA |
| Brzina (min.) | 350 U/min |
| Kapacitet protoka zraka | 87.41 m³/h |
| Maks. broj okretaja | 1900 U/min |
| Priključak | 4-pinski pwm |
| Boja | crna |
| Težina | 900 g |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 124.5 mm |
| Dubina | 28 mm |
| dim. | (Š x V x D) 120 x 124.5 x 28 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Ocjena 0,0 zvjezdica
Napišite recenziju
Paket od 3 ventilatora od 120 mm u crnoj boji, jedinstveni bežični prijenos signala, s adresabilnim LED diodama i LCD-om, maksimalni protok zraka od 87,41 m³/h i statički tlak od najviše 2,1 mmH2O
134,90 EUR
s PDV-om plus troškovi dostave od 4,99 EUR
predbilježba
Očekuje se da će biti dostupan od 14. veljače 2025
sku LULI-101 |
EAN 4718466016836 |
MPN 12RSLLCD1W3B |
proizvođač Lian Li
Ovaj tekst je strojno preveden.
Napišite recenziju
Paket od 3 ventilatora od 120 mm u crnoj boji, jedinstveni bežični prijenos signala, s adresabilnim LED diodama i LCD-om, maksimalni protok zraka od 87,41 m³/h i statički tlak od najviše 2,1 mmH2O
134,90 EUR
s PDV-om plus troškovi dostave od 4,99 EUR
predbilježba
Očekuje se da će biti dostupan od 14. veljače 2025
sku LULI-101 |
EAN 4718466016836 |
MPN 12RSLLCD1W3B |
proizvođač Lian Li
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 3 x 120 mm PWM ventilatora s aluminijskim okvirom
- Praktična bežična veza za manje vidljive kabele
- 40 digitalno adresabilnih RGB LED dioda
- Integrirani zaslon za efekte koji oduzimaju dah
- Brzina, LCD i osvjetljenje mogu se kontrolirati putem Lian Li L-Connect 3 softvera
- Učinkovitost hlađenja Whisper bar s maksimalnom brzinom od 1900 o/min pri 31 dB(A)
- 87,41 m³/h max. statički tlak
- gumene podloge za izolaciju ometajućih vibracija
- Uključuje kontroler za kontrolu brzine, svjetlosnih efekata i LCD-a
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)