LightMe LM85490 LED Energetska učinkovitost 2021 G (A - G) GU10 1 kom.
- Kataloški br:
- 3361581 - 62
- Kataloški br:
- 3361581 - 62
LightMe LM85490 LED Energetska učinkovitost 2021 G (A - G) GU10 1 kom.
38.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
38.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Boja svjetla= 4000 K
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED |
| Podnožak | GU10 |
| Boja svjetla (kelvin) | 4000 K |
| Područje boje svjetla | 4000 K |
| Radni napon | 230 V |
| Dužina | 61.00 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Klasa energetske učinkovitosti | G (A - G) |
| Potrošnja energije | 5 kWh/1000h |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Nazivni napon | 230 V |
Opis
Opis
GU10 LED reflektor za naglavno ogledalo crni (400 lumena. Neizravna emisija svjetlosti kroz prozirno kućište. "Color-Select" funkcija svjetla za šminkanje (boja svjetla topla bijela/neutralna bijela podesiva preko prekidača za svjetlo). Izvor svjetla za kupaonske svjetiljke LIGHTME AQUA s bazom GU10 i kratkim vratom od 10 mm.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.