LightMe LM85811 LM85811 LED zidna svjetiljka GX53 5 W LED bijela
- Kataloški br:
- 3361758 - 62
- Kataloški br:
- 3361758 - 62
LightMe LM85811 LM85811 LED zidna svjetiljka GX53 5 W LED bijela
84.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
84.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 5 W
- Ukupan svjetlosni tok= 420 lm
- Boja svjetla= 2700 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zidna svjetiljka |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | GX53 |
| Snaga po svjetiljci | 5 W |
| Snaga | 5 W |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | bijela |
| Materijal | čelik |
| dim. | (D x Š x V) 105.00 x 80.00 x 70.00 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Boja svjetla | bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 420 lm |
| Širina | 80.00 mm |
| Visina | 70.00 mm |
| Dužina | 105.00 mm |
| Izračun svjetlostnog toka | 420 lm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Nazivni napon | 230 V |
| Broj polova | 3 |
Opis
Opis
Elegantna bijela dizajnerska zidna svjetiljka serije 1 za učinkovit svjetlosni učinak. Upečatljiva svjetlosna lepeza s čistim konturama bez spektra. uklj. LIGHTME POWERLENS LED žarulja s visokokvalitetnom lećom od pravog stakla za rasvjetne ventilatore s kutom snopa od 60°, svijetla zahvaljujući svjetlosnom toku od 350 lm, topla bijela boja svjetla (2700 K) pogodna za dnevne sobe, održiva i može se mijenjati bez alata zahvaljujući GX53 bajonet grlu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.