LightMe LM85815 LM85815 LED zidna svjetiljka GX53 10 W LED titan
- Kataloški br:
- 3361636 - 62
- Kataloški br:
- 3361636 - 62
LightMe LM85815 LM85815 LED zidna svjetiljka GX53 10 W LED titan
68.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
68.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 10 W
- Ukupan svjetlosni tok= 840 lm
- Boja svjetla= 2700 K
- bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED zidna svjetiljka |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 2 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | GX53 |
| Snaga po svjetiljci | 5 W |
| Snaga | 10 W |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Boja | titan |
| Materijal | čelik |
| dim. | (D x Š x V) 105.00 x 80.00 x 125.00 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Boja svjetla | bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 840 lm |
| Širina | 80.00 mm |
| Visina | 125.00 mm |
| Dužina | 105.00 mm |
| Izračun svjetlostnog toka | 840 lm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Nazivni napon | 230 V |
| Broj polova | 3 |
Opis
Opis
Elegantna dvostruka zidna svjetiljka u boji titana "Up & Down" za učinkovito osvjetljenje i s dva upečatljiva svjetlosna ventilatora s čistim konturama bez spektra. uklj. 2 x LIGHTME POWERLENS LED žarulje s visokokvalitetnom lećom od pravog stakla za rasvjetne ventilatore s kutom snopa od 60°, svijetle zahvaljujući 2 x 350 lm (700 lm svjetlosnog toka), tople bijele boje svjetla (2700 K) pogodne za dnevne sobe, održive i mogu se mijenjati bez alata zahvaljujući GX53 bajonet grlu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.