LightMe LM85830 LM85830 LED stolna lampa LED GX53 5 W crna
- Kataloški br:
- 3361759 - 62
- Kataloški br:
- 3361759 - 62
LightMe LM85830 LM85830 LED stolna lampa LED GX53 5 W crna
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 5 W Ukupan svjetlosni tok= 420 lm Boja svjetla= 2700 K bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED stolna lampa |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | GX53 |
| Snaga po svjetiljci | 5 W |
| Snaga | 5 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 420 lm |
| Boja | crna |
| Materijal | čelik |
| dim. | (D x Š x V) 748.00 x 80.00 x 50.00 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 80.00 mm |
| Visina | 50.00 mm |
| Dužina | 748.00 mm |
| Izračun svjetlostnog toka | 420 lm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Vrsta montaže | stezaljka |
| Nazivni napon | 230 V |
Opis
Opis
Kreativno upotrebljivo crno LED svjetlo za vješanje ili omotavanje oko potpornja i greda ili za stajanje. Unaprijed sastavljen i spreman za priključivanje. Fleksibilno, samofiksirajuće i gumirano crijevo od metalnih letvica s kuglastim završetkom (dužina 66 cm) i 150 cm dugim priključnim kabelom (crni) sa međuprekidačem. Usmjerena rasvjeta zahvaljujući LIGHTME POWERLENS LED svjetiljkama s visokokvalitetnim pravim staklenim lećama za rasvjetne ventilatore s kutom snopa od 60°, svijetle zahvaljujući svjetlosnom toku od 350 lm, tople bijele boje svjetla (2700 K) pogodne za dnevne sobe, održive i mogu se mijenjati bez alata zahvaljujući GX53 bajonet utičnici.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.