LightMe LM85853 LM85853 LED svjetiljka sa stezaljkom LED 5 W crna
- Kataloški br:
- 3361659 - 62
- Kataloški br:
- 3361659 - 62
LightMe LM85853 LM85853 LED svjetiljka sa stezaljkom LED 5 W crna
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 5 W Ukupan svjetlosni tok= 420 lm Boja svjetla= 2700 K bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED svjetiljka sa stezaljkom |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Snaga po svjetiljci | 5 W |
| Snaga | 5 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 420 lm |
| Boja | crna |
| Materijal | čelik |
| dim. | (D x Š x V) 520.00 x 80.00 x 50.00 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 80.00 mm |
| Visina | 50.00 mm |
| Dužina | 520.00 mm |
| Izračun svjetlostnog toka | 420 lm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Vrsta montaže | stezaljka |
| Nazivni napon | 230 V |
Opis
Opis
Mat crna LED stezna lampa s fleksibilnim guščijim vratom. Jaka metalna stezaljka za ploče debljine do 25 mm. Može se pričvrstiti i kao zidna svjetiljka pomoću ušice za kuku. Idealno za kućne urede koji štede prostor, kao svjetlo za čitanje i svjetlo za spavaću sobu. Fleksibilno, gumirano i samozaključavajuće metalno crijevo s letvicama (dužine 38 cm). Usmjerena rasvjeta kroz LIGHTME POWERLENS LED žarulje s visokokvalitetnom lećom od pravog stakla za rasvjetne ventilatore s kutom snopa od 60°, svijetle zahvaljujući svjetlosnom toku od 350 lm, tople bijele boje svjetla (2700 K) pogodne za stambene prostore, održive i mogu se mijenjati bez alata zahvaljujući GX53 bajunet grlu. Priključni kabel dužine 150 cm (crni) sa međuprekidačem.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.