LightMe LM85856 LM85856 LED stolna svjetiljka LED GX53 5 W crna
- Kataloški br:
- 3361712 - 62
- Kataloški br:
- 3361712 - 62
LightMe LM85856 LM85856 LED stolna svjetiljka LED GX53 5 W crna
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 5 W Ukupan svjetlosni tok= 420 lm Boja svjetla= 2700 K bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED stolna svjetiljka |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | GX53 |
| Snaga po svjetiljci | 5 W |
| Snaga | 5 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 2700 K |
| Boja svjetla | bijela |
| Ukupan svjetlosni tok | 420 lm |
| Boja | crna |
| Materijal | čelik |
| dim. | (D x Š x V) 600.00 x 80.00 x 50.00 mm |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Širina | 80.00 mm |
| Visina | 50.00 mm |
| Dužina | 600.00 mm |
| Izračun svjetlostnog toka | 420 lm |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Nazivni napon | 230 V |
Opis
Opis
Mat crna LED navojna svjetiljka s fleksibilnim guščijim vratom. Stabilna vijčana stezaljka za ploče debljine do 56 mm. Idealno za kućne urede koji štede prostor, kao svjetlo za čitanje i svjetlo za spavaću sobu. Fleksibilno, gumirano i samozaključavajuće metalno crijevo s letvicama (dužine 38 cm). Usmjerena rasvjeta zahvaljujući LIGHTME POWERLENS LED svjetiljkama s visokokvalitetnim pravim staklenim lećama za rasvjetne ventilatore s kutom snopa od 60°, svijetle zahvaljujući svjetlosnom toku od 350 lm, tople bijele boje svjetla (2700 K) pogodne za dnevne sobe, održive i mogu se mijenjati bez alata zahvaljujući GX53 bajonet utičnici. Priključni kabel dužine 150 cm (crni) sa međuprekidačem.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.