LINDY 32810 KVM preklopnik HDMI 4096 x 2160 Pixel
- Kataloški br:
- 2842265 - 62
- Oznaka:
- 32810
- EAN:
- 4002888328104
- Kataloški br:
- 2842265 - 62
- Oznaka:
- 32810
- EAN:
- 4002888328104
LINDY 32810 KVM preklopnik HDMI 4096 x 2160 Pixel
500.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
500.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | KVM preklopnik |
| Broj prekidača između računala | 4 |
| Video preko | HDMI |
| Videorezolucija | 4096 x 2160 Pixel |
| Montaža na police moguća | ne |
| Boja | crna |
| Težina | 689 g |
| Širina | 231 mm |
| Visina | 23 mm |
| dim. | (Š x V x D) 231 x 23 x 108 mm |
| Dubina | 108 mm |
| Rezolucija prikaza | 4096 x 2160 Pixel |
| Visina gradnje | 23 mm |
| Broj HDMI® | 4 x |
| HDCP | da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Vrsta priključka za tipkovnicu: USB
- Tip priključka za miš: USB
- Vrsta video priključka: HDMI. Vrsta HD-a: 4K Ultra HD
- Najveća razlučivost: 4096 x 2160 piksela
- Video propusnost: 60 Hz. Boja proizvoda: Crna
- Materijal kućišta: metal
- LED indikatori: status. DC ulazni napon: 5V
- Izlazna struja: 2 A. Širina: 231 mm
- Dubina: 108 mm
- Visina: 23 mm
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.