LINDY 43329 USB-Hub 2 ulaza USB a USB 3.2 gen.1 5 GBit/s sa USB-C utikačem crna 43329
- Kataloški br:
- 2842289 - 62
- Oznaka:
- 43329
- EAN:
- 4002888433297
- Kataloški br:
- 2842289 - 62
- Oznaka:
- 43329
- EAN:
- 4002888433297
LINDY 43329 USB-Hub 2 ulaza USB a USB 3.2 gen.1 5 GBit/s sa USB-C utikačem crna 43329
205.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
205.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-Hub |
| Specifikacija | USB 3.2 gen.1 |
| Maksimalna brzina prijenosa | 5 GBit/s |
| Priključak | 2 ulaza |
| Broj izlaza | 2 x |
| Sučelje (izlaz) | USB a |
| Duljina kabela | 0.6 m |
| Napajanje | putem USB-a |
| Mjesto upotrebe | vanjsko |
| Određene značajke prekidača/releja | sa USB-C utikačem |
| Boja | crna |
| Širina | 85 mm |
| Visina | 17 mm |
| Dubina | 62 mm |
| Težina | 0.143 |
| Visina gradnje | 17 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)