LINDY 43388 USB-Hub 2+2 ulaza USB a, USB-C® USB 3.0 5 GBit/s crna/siva USB-Hub
- Kataloški br:
- 3163372 - 62
- Oznaka:
- 43388
- EAN:
- 4002888433884
- Kataloški br:
- 3163372 - 62
- Oznaka:
- 43388
- EAN:
- 4002888433884
LINDY 43388 USB-Hub 2+2 ulaza USB a, USB-C® USB 3.0 5 GBit/s crna/siva USB-Hub
180.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Proširenje od 5 m za 2 USB tipa C i 2 USB tipa A uređaja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-Hub |
| Specifikacija | USB 3.0 |
| Maksimalna brzina prijenosa | 5 GBit/s |
| Priključak | 2+2 ulaza |
| Broj izlaza | 4 x |
| Sučelje (izlaz) | USB a USB-C® |
| Duljina kabela | 5.00 m |
| Napajanje | putem USB-a |
| Mjesto upotrebe | vanjsko |
| Boja | crna/siva |
| Širina | 52.5 mm |
| Visina | 14 mm |
| Dubina | 52.5 mm |
| Težina | 30 g |
Opis
Opis
Lindy 5m USB 3.0 Hub koristi integriranu aktivnu elektroniku za produljenje duljine kabela do četiri USB uređaja za dodatnih 5 m. Nudi 2 USB Type-A i 2 USB Type-C SuperSpeed priključka za do 4 periferna uređaja kao što su mediji za pohranu, pisači ili web kamere na računalo opremljeno USB Type-A na većim udaljenostima uz osiguravanje fleksibilnog pozicioniranja. Hub može prenositi podatke brzinom do 5 Gbps, a također je kompatibilan s USB 2.0 i 1.1.
Hub se napaja putem USB sabirnice, ali ima i DC utičnicu za spajanje vanjskog 5VDC napajanja (nije uključeno) kada koristite USB periferne uređaje veće snage. Zahvaljujući plug-and-play instalaciji, upravljački programi nisu potrebni, tako da se ovaj hub može instalirati bez puno napora.
Informacije o USB 3.0, USB 3.1 i USB 3.2
USB 3.0, USB 3.1 i USB 3.2 računala, kabeli i periferni uređaji međusobno su kompatibilni sve dok koriste USB Type A ili USB Type C sučelja.
USB 3.0, USB 3.1 Gen 1 i USB 3.2 Gen 1 podržavaju brzine prijenosa podataka do 5 Gbit/s.
USB 3.1 Gen 2 i USB 3.2 Gen 2 podržavaju brzine prijenosa podataka do 10 Gbit/s.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Hub se napaja putem USB sabirnice, ali ima i DC utičnicu za spajanje vanjskog 5VDC napajanja (nije uključeno) kada koristite USB periferne uređaje veće snage. Zahvaljujući plug-and-play instalaciji, upravljački programi nisu potrebni, tako da se ovaj hub može instalirati bez puno napora.
Informacije o USB 3.0, USB 3.1 i USB 3.2
USB 3.0, USB 3.1 i USB 3.2 računala, kabeli i periferni uređaji međusobno su kompatibilni sve dok koriste USB Type A ili USB Type C sučelja.
USB 3.0, USB 3.1 Gen 1 i USB 3.2 Gen 1 podržavaju brzine prijenosa podataka do 5 Gbit/s.
USB 3.1 Gen 2 i USB 3.2 Gen 2 podržavaju brzine prijenosa podataka do 10 Gbit/s.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)