Lite-On LTL-N709G LED ožičen zelena svinut 1.8 mm 12.6 mcd 38 ° 20 mA 2.1 V Bulk
- Kataloški br:
- 3359163 - 62
- Kataloški br:
- 3359163 - 62
Lite-On LTL-N709G LED ožičen zelena svinut 1.8 mm 12.6 mcd 38 ° 20 mA 2.1 V Bulk
0.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
0.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta ambalaže | Bulk |
| Vrsta proizvoda | LED ožičen |
| Boja | zelena |
| Napon U(F) | 2.1 V |
| Struja I(F) | 20 mA |
| Kućište | 1.8 mm |
| Izvedba | THT |
| Intenzitet svjetla I(V) | 12.6 mcd |
| Valna duljina | 565 nm |
| Kut zračenja | 38 ° |
| Izvedba | difuzna |
| Oblik leće | svinut |
| Min. temperatura | -55 °C |
| Maks. temperatura | 100 °C |
| RoHS-konforno | Da |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Komentar
Obični LED čipovi uvijek moraju biti strujno ograničeni serijskim otpornicima ili izvorima konstantne struje.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.