Logitech 910-007511 miš žičani optički grafitna 4 Tipke 4000 dpi
- Kataloški br:
- 3557381 - 62
- Oznaka:
- 910-007511
- EAN:
- 5099206129658
- Kataloški br:
- 3557381 - 62
- Oznaka:
- 910-007511
- EAN:
- 5099206129658
Logitech 910-007511 miš žičani optički grafitna 4 Tipke 4000 dpi
135.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
135.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Uredski optički 4000 DPI Grafit
- USB tip-C za obje ruke
- Vrsta pomicanja: Kotačić Broj tipki: 4
- Izvor napajanja: kabel od 1,8 m
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Način prijenosa | žičani |
| Senzor | optički |
| Rezolucija senzora | 4000 dpi |
| Brojevi tipka | 4 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | obostrano |
| Boja | grafitna |
| Duljina kabela | 1.8 m |
| Širina | 61 mm |
| Visina | 108.2 mm |
| Dubina | 38.8 mm |
| Težina | 105 g |
| Izgled tipkovnice | bez (upravljanje preko računala) |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Pogon preko | kabel |
| ne | |
| da | |
| 1 Stück(e) | |
| ne | |
| ne | |
| ne | |
| 162 g | |
| da |
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)