Logitech ERGO M575S Trackball Bluetooth®, bežično plava boja, bijela 5 Tipke 2000 dpi prekidač za palac, s Trackball, ti
- Kataloški br:
- 3412382 - 62
- Oznaka:
- 910-007030
- EAN:
- 5099206111615
- Kataloški br:
- 3412382 - 62
- Oznaka:
- 910-007030
- EAN:
- 5099206111615
Logitech ERGO M575S Trackball Bluetooth®, bežično plava boja, bijela 5 Tipke 2000 dpi prekidač za palac, s Trackball, ti
180.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
180.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Logitech ERGO M575S. Faktor oblika: desno. Tehnologija detekcije pokreta: Kuglica za praćenje, Sučelje uređaja: RF bežično + Bluetooth, Rezolucija pokreta: 2000 DPI, Vrijeme odziva: 11,25 ms, Vrsta tipke: Pritisnute tipke, Broj tipki: 5, Vrsta pomicanja: Kotačić. Izvor napajanja: baterije. Boja proizvoda: Plava, Bijela
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Trackball |
| Način prijenosa | Bluetooth® bežično |
| Sučelje | Bluetooth |
| Rezolucija senzora | 2000 dpi |
| Brojevi tipka | 5 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | obostrano |
| Određene značajke ulaznih uređaja | prekidač za palac s Trackball tihe tipke |
| Boja | plava boja bijela |
| Širina | 100 mm |
| Visina | 134 mm |
| Dubina | 48 mm |
| Težina | 145 g |
| Podržani operativni sustavi | Windows macOS Linux iPadOS Android |
| Izgled tipkovnice | talijanski, qwerty |
| 18 Monat( e) | |
| 1 | |
| ne | |
| 10 m | |
| 1 Stück(e) | |
| 3 | |
| 3 | |
| ne | |
| da | |
| 21 % | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Prijemnik
- Priključak za bežični prijemnik - USB tipa A
- Vrsta prijemnika - Nano prijemnik
- Punjive baterije
- Upute za korisnike
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)