Logitech H570e On Ear Headset žičani crna HiFi
- Kataloški br:
- 3466152 - 62
- Oznaka:
- 981-001431
- EAN:
- 5099206122673
- Kataloški br:
- 3466152 - 62
- Oznaka:
- 981-001431
- EAN:
- 5099206122673
Logitech H570e On Ear Headset žičani crna HiFi
210.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
210.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Crne slušalice s trakom za glavu za ured/pozivni centar
- Žičani USB-C priključak
- Supraauralni otpor 32 Ohma 96 dB
- Vrsta mikrofona: Bum
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | preko ušiju |
| Područje primjene | HiFi |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | žičani |
| Priključak za slušalice | USB-C® |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Zvučni tlak | 96 dB |
| Boja | crna |
| Težina | 113 g |
| Dizajn | zatvorene |
| Duljina kabela | 1.9 m |
| Model | H570e |
| Pogodno za | Universal |
| Širina | 157 mm |
| Visina | 171 mm |
| Dubina | 50 mm |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | preko ušiju |
| Način prijenosa | žičani |
| da | |
| 10 - 45 °C | |
| 1 | |
| 100 - 8000 Hz | |
| 3 cm | |
| da | |
| da | |
| 20 - 20000 Hz | |
| 100 - 8000 Hz | |
| da | |
| 2 | |
| -40 - 70 °C | |
| da | |
| 98 dB |
Opis
Opis
Pristupačna jasnoća, certificirano za tvrtke
Uživajte u jasnom zvuku tijekom poziva i video sastanaka s Logitech H570e, žičanim slušalicama s poništavanjem buke po pristupačnoj cijeni. H570e je certificiran za poduzeća i sada je dostupan u verziji za Microsoft Teams.
CERTIFICIRANO ZA POSLOVNE PRIMJENE
Logitech H570e su izdržljive poslovne slušalice dostupne u dvije verzije – verziji s certifikatom Microsoft Teams i punom funkcionalnošću Teamsa te verziji s certifikatom Works With Chromebook, koja je kompatibilna s Ciscom za zvuk.
KRISTALNO ČISTA KVALITETA POZIVA
Zaposlenici uživaju u jasnom zvuku zahvaljujući mikrofonu s poništavanjem buke, poništavanju akustične jeke i digitalnoj obradi signala (DSP) za blokiranje neželjene buke. Slušalice imaju 30-milimetarski audio drajver s dinamičkim EQ-om koji pruža najbolju kvalitetu zvuka za ono što korisnik trenutno sluša.
JEDNOSTAVNE KONTROLE POZIVA
Pomoću jednostavnih i brzih integriranih kontrola možete odgovarati na pozive/završavati ih, povećavati/smanjivati glasnoću, isključivati/uključivati zvuk poziva – sve jednim dodirom gumba. Praktična indikatorska svjetla pružaju brz uvid u status poziva. Verzija Microsoft Teamsa ima namjenski gumb Teams s brzim pristupom aktivnostima Teamsa.
Odluka za čistu savjest
H570e je razvijen imajući na umu održivost. Ima zamjenjive kožne jastučiće za uši koji produžuju vijek trajanja proizvoda. Osim toga, verzija Microsoft Teamsa izrađena je od najmanje 45% RECIKLIRANE PLASTIKE u plastičnim dijelovima i isporučuje se u FSC™ certificiranom pakiranju.
Lagane i udobne
Lagane i izdržljive slušalice H570e nude udobnost u svakodnevnom radnom životu. Metalom ojačana podstavljena traka za glavu je izdržljiva, fleksibilna i savršeno pristaje. Jednostavno promijenite slušalice kako biste mikrofon postavili desno ili lijevo.
Jednostavno upravljanje i personalizacija
Verzija Microsoft Teamsa za slušalice H570e podržana je Logitech Sync-om, koji IT odjelu omogućuje daljinsko upravljanje slušalicama i drugim Logitech uređajima. Zaposlenici također mogu upariti Teams verziju slušalica s Logi Tuneom, dostupnim za Windows i macOS, za personalizirano iskustvo.
Slušajte sigurno
Slušalice H570e u skladu su s normom EN 50332-2 i štite od buke iznad 100 dBA, pružajući iznimnu udobnost slušanja poziva i glazbe. Verzija Microsoft Teamsa također nudi zaštitu od preplašenosti, dostupnu za Windows i macOS, koja sprječava iznenadne skokove zvuka tijekom poziva.
Poveži se i kreni
Jednostavno spojite slušalice H570e na USB priključak Maca ili PC-ja za jednostavnu plug-and-play vezu. Za instalaciju nisu potrebni upravljački programi.
Budite svjesni svoje okoline
Mono verzija H570e, koja pokriva samo jedno uho, omogućuje korisnicima da lakše čuju zvukove oko sebe. Iz osobnih ili profesionalnih razloga, neki ljudi žele biti svjesniji svoje okoline dok nose slušalice.
S recikliranom plastikom
Plastični dijelovi u H570e (Teams verzija) sadrže certificiranu RECIKLIRANU PLASTIKU – 45% za mono verziju i 54% za stereo), komponente, kabele i ambalažu. – ponovno upotrijebiti staru plastiku dobivenu iz odbačene potrošačke elektronike i smanjiti naš ugljični otisak.
EKOLOŠKI PRIHVATLJIVO PAKIRANJE
Papir koji se koristi za pakiranje H570e (verzija za Teams) dolazi iz šuma s FSC™ certifikatom i drugih kontroliranih izvora. Odabirom ovog proizvoda doprinosite odgovornom upravljanju šumama našeg svijeta.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- MikrofonVrsta: ECM usmjerenje Frekvencijski raspon: 100 Hz - 18 kHz Osjetljivost: –47 dB +/- 3 dB Izkrivljenost:<2% na 1 kHz, 94 dB SPL radnog napona: 1,4–5,0 V DCLautsprecherRaspon frekvencije: 31,5 Hz - 20 kHz (difuzno polje) Osjetljivost: 94 dB ± 3 dB na 1 KHz, 0,01 m, 0,01 W Max. Izlaz:
Opseg isporuke
- Slušalice s lako dostupnim kontrolama na kabelu i USB-C priključkom
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
- Windows® 7, 8 ili 8.1 (32-bitni ili 64-bitni)
- Mac OS® 10.6 ili noviji
- Besplatna USB veza
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)