Logitech Keyboard K120 Business USB tipkovnica njemačka, qwertz crna
- Kataloški br:
- 786410 - 62
- Oznaka:
- 920-002516
- EAN:
- 5.09921E+12
- Kataloški br:
- 786410 - 62
- Oznaka:
- 920-002516
- EAN:
- 5.09921E+12
Logitech Keyboard K120 Business USB tipkovnica njemačka, qwertz crna
31.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
31.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ravni tipke s gotovo nečujnim dodirom
- Čvrsta i otporna na prskanje
- Jednostavna instalacija - plug & play, nije potrebna instalacija softvera
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | tipkovnica |
| Sučelje | USB |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Način prijenosa | USB |
| Duljina kabela | 1.50 m |
| Boja | crna |
| Podržani operativni sustavi | Linux Windows |
| Širina | 450 mm |
| Visina | 24 mm |
| Dubina | 155 mm |
| Težina | 550 g |
| Veličina stalka | 483 mm (19") |
Opis
Opis
Tipkovnica Logitech 120 je tipkovnica za dugotrajno zadovoljstvo tipkanja. Zahvaljujući tipkama niskog profila i gotovo nečujnim pritiscima tipki, standardnom rasporedu s funkcijskim tipkama i brojevima na brojevima u standardnoj veličini, konačno možete udobno tipkati i šaptati.
Tipkovnica podesiva po visini ima ravan profil, dizajn otporan na prskanje, izdržljive tipke i gumene noge koje ne klize - tako da ne samo da izgleda dobro, već je dizajniran i za višegodišnju upotrebu.
A zahvaljujući Plug & Play putem USB veze, ne morate instalirati nikakav softver niti se baviti IT problemima. Podebljana, svijetlo bijela slova na tipkama lako su prepoznati i imaju vrlo dug radni vijek. Pomoću ove tipkovnice također ćete steći visoku kvalitetu i pouzdanost koji su učinili Logitech vodećim svjetskim proizvođačem tipkovnica i miša.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Tipkovnica podesiva po visini ima ravan profil, dizajn otporan na prskanje, izdržljive tipke i gumene noge koje ne klize - tako da ne samo da izgleda dobro, već je dizajniran i za višegodišnju upotrebu.
A zahvaljujući Plug & Play putem USB veze, ne morate instalirati nikakav softver niti se baviti IT problemima. Podebljana, svijetlo bijela slova na tipkama lako su prepoznati i imaju vrlo dug radni vijek. Pomoću ove tipkovnice također ćete steći visoku kvalitetu i pouzdanost koji su učinili Logitech vodećim svjetskim proizvođačem tipkovnica i miša.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Podesiva visina tipkovnice
- Zakrivljena razmaknica
- standardni izgled
- Protuklizne gumene nožice
Opseg isporuke
Nije u isporuciKomentar
Ilustracija u QWERTY izgledu. Dostava se odvija QWERTZ izgledom.
Sistemski zahtjevi
- Windows 10® · Windows 11® · Chrome OS™ · macOS™ 10.11 ili noviji · Android 6 ili noviji
Podaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Logitech
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (2)