Logitech LOGI MeetUp 2 GRAPHITE USB UK/EN 4K Web kamera 3840 x 2160 Pixel
- Kataloški br:
- 3402687 - 62
- Oznaka:
- 960-001681
- EAN:
- 97855198198
- Kataloški br:
- 3402687 - 62
- Oznaka:
- 960-001681
- EAN:
- 97855198198
Logitech LOGI MeetUp 2 GRAPHITE USB UK/EN 4K Web kamera 3840 x 2160 Pixel
2,425.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,425.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Jedna kamera
- 4K Ultra HD 3840 x 2160 piksela
- Digitalni zum: 4
- Ugrađeni mikrofon
- Ugrađeni zvučnik
- Wi-Fi Bluetooth
- grafit
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | 4K Web kamera |
| Sučelje | USB-C® |
| Videorezolucija | 3840 x 2160 Pixel |
| Boja | grafitna |
| Bluetooth® | da |
| Duljina kabela | 3 m |
| Broj HDMI® | 2 x |
| Mikrofon | da |
| 10/100/1000 MBit/s | 1 x |
| Osjetljivost (mikrofon) | -36 dB |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| WLAN | da |
| Raspon radne temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Broj portova USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) tip C | 1 |
| Ugrađeni zvučnici | da |
| Redukcija buke | da |
| Pan raspon | -48 - 48 ° |
| 90 - 16000 Hz | |
| 114 x 47 x 32,3 mm | |
| Prostorno filtriranje zvuka | da |
| Mogućnost zumiranja | da |
| Digitalni zum | 4 x |
| Radni opseg vlažnosti | 10 - 90 % |
| Broj mikrofona | 6 |
| Opseg prijema mikrofona | 7 m |
| PTZ kontrola | da |
| Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje | -25 - 70 °C |
| Radna struja | 2.1 A |
| Dužina kabla napajanja | 3 m |
| Nivo zvučnog pritiska (maks.) | 83 dB |
| Uglovi vidnog polja (FOV) | 120 ° |
| Horizontalno vidno polje | 113 ° |
| Vertikalno vidno polje | 80 ° |
| Napajanje u paketu | da |
Opis
Opis
Nadogradite svoje male konferencijske sobe s USB-om
Integrirajte značajke temeljene na umjetnoj inteligenciji u svoje male USB konferencijske sobe uz MeetUp 2. MeetUp 2 kompatibilan je s uobičajenim video platformama kao što su Microsoft Teams, Zoom i Google Meet te se može koristiti u USB načinu rada s računalom u prostoriji ili u BYOD načinu rada kada je spojen na prijenosno računalo.
MeetUp 2 se lako postavlja i njime se lako upravlja uz Logitech Sync. Pratite status sobe, pružajte ažuriranja i mijenjajte postavke – sve putem jedne aplikacije u oblaku.
Iskustva pokretana umjetnom inteligencijom u malim prostorima s USB priključcima
MeetUp 2 nudi inteligentna audio i video iskustva za USB-bazirane instalacije u malim prostorijama. Redovita ažuriranja kontinuirano poboljšavaju performanse MeetUp 2, proširuju njegovu funkcionalnost i potiču sveobuhvatnije integracije.
Jednostavno upravljanje i skalabilno postavljanje
Zahvaljujući višestrukim mogućnostima montaže, urednom ožičenju i daljinskom upravljanju putem Logitech Sync, MeetUp 2 je jednostavan za postavljanje i upravljanje čak i u malim prostorijama.
BYOD veza sa samo jednim kabelom
S MeetUp 2 možete stvoriti elegantne BYOD veze koristeći samo jedan kabel kada rješenje kombinirate s opcionalnim aktivnim USB kabelom.
CERTIFICIRANO ZA POSLOVNE PRIMJENE
Koristite platforme i značajke za videokonferencije koje već koristite. MeetUp 2 radi s vodećim video platformama kao što su Microsoft Teams, Zoom i Google Meet.
IZBOR S KOJIM ĆETE BITI ZADOVOLJNI
Logitech je posvećen održivijem svijetu. Aktivno radimo na smanjenju našeg ekološkog otiska i ubrzanju društvenih promjena.
IZRAĐENO OD RECIKLIRANE PLASTIKE
Plastični dijelovi u MeetUp 2 sadrže do 62% certificirane reciklirane plastike. Plastici iz potrošačke elektronike dajemo drugi život kako bismo smanjili naš ugljični otisak.
EKOLOŠKI PRIHVATLJIVO PAKIRANJE
Papir koji se koristi za pakiranje MeetUp 2 dolazi iz FSC™ certificiranih šuma i drugih kontroliranih izvora. Odabirom ovog proizvoda doprinosite odgovornom upravljanju svjetskim šumama.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- MeetUp 2 Sve-u-jednom s višenamjenskim nosačem
- Napajanje s utikačima specifičnim za regiju
- USB-C na USB-C 2.0 kabel, duljine 3 m
- 2 zidna tipla i 2 vijka
- Kratki vodič otisnut na pakiranju
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)