Logitech MX Ergo S Trackball bežično optički 8 Tipke 2048 dpi
- Kataloški br:
- 3412383 - 62
- Oznaka:
- 910-007260
- EAN:
- 5099206124547
- Kataloški br:
- 3412383 - 62
- Oznaka:
- 910-007260
- EAN:
- 5099206124547
Logitech MX Ergo S Trackball bežično optički 8 Tipke 2048 dpi
400.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
400.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Uredski optički 2048 DPI
- desno RF bežično + Bluetooth
- Vrsta pomicanja: Kuglica/Kotačić Broj tipki: 8
- Izvor energije: baterije
- 1 integrirana punjiva litijeva baterija 500 mAh
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Trackball |
| Način prijenosa | bežično |
| Sučelje | Bluetooth |
| Senzor | optički |
| Rezolucija senzora | 2048 dpi |
| Brojevi tipka | 8 Tipke |
| Prikladno za (Ulazni uređaji) | obostrano |
| Širina | 99.8 mm |
| Visina | 132.5 mm |
| Dubina | 51.4 mm |
| Težina | 259 g |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Tehnologija akumulatora | litijev |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Izgled tipkovnice | talijanski, qwerty |
| Kapacitet baterije | 500 mAh |
| Vrijeme pogona (maks.) | 500 h |
| Procesor / model | Nordic NRF52820 |
Opis
Opis
Logitech MX Ergo S. Oblik: desni, vertikalni dizajn. Tehnologija detekcije pokreta: Optička, Sučelje uređaja: RF bežično + Bluetooth, Rezolucija pokreta: 2048 DPI, Vrsta tipke: Pritisnute tipke, Broj tipki: 8, Vrsta pomicanja: Kuglica/Kotačić, Ubrzanje (maks.): 10 G.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Prijemnik
- Priključak za bežični prijemnik - USB tipa A
- Vrsta prijemnika - Nano prijemnik
- Upute za korisnike
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)