Logitech PRO X 2 LIGHTSPEED Over Ear Headset Bluetooth®, žičani, bežični stereo crna kontrola glasnoće igre
- Kataloški br:
- 3527325 - 62
- Oznaka:
- 981-001263
- EAN:
- 5099206109056
- Kataloški br:
- 3527325 - 62
- Oznaka:
- 981-001263
- EAN:
- 5099206109056
Logitech PRO X 2 LIGHTSPEED Over Ear Headset Bluetooth®, žičani, bežični stereo crna kontrola glasnoće igre
1,145.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 50 mm grafenski zvučni drajver
- BEŽIČNA TEHNOLOGIJA LIGHTSPEED
- UDOBNO I IZDRŽLJIVO
- VIŠE MOGUĆNOSTI POVEZIVANJA
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Over Ear Headset |
| Tip nošenja | preko ušiju |
| Područje primjene | igre |
| Određene značajke slušalica | kontrola glasnoće |
| Audio kanali | stereo |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | Bluetooth® žičani bežični |
| Priključak za slušalice | USB bežični 2.4 gHz |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Impedancija | 38 Ω |
| Zvučni tlak | 87.8 dB |
| Maks. domet | 30 m |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Boja | crna |
| Težina | 345 kg |
| Snaga punjenja (min.) | 3 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 3 W |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dizajn | zatvorene |
| Duljina kabela | 1.8 m |
| Model | PRO X 2 LIGHTSPEED |
| Pogodno za | PC |
| Širina | 176 mm |
| Visina | 189 mm |
| Dubina | 95 mm |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | preko ušiju |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
Opis
Opis
Razvijeno s profesionalcima za najviše razine natjecanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Zvučnik: Graphene 50 mm
- Magnet: Neodim
- Frekvencijski raspon: 20 Hz-20 kHz
- Impedancija: 38 Ohma (pasivno): 38 Ohma
- Osjetljivost: 87,8 dB SPL @ 1 mW i 1 cm
- Materijal vilice: aluminij
- Materijal trake za glavu: čelik
- Jastučići za uši i glavu: memorijska pjena i sintetička koža
- Dodatni jastučići za uši: memorijska pjena i tkanina
- Polarni uzorak mikrofona: Kardioidni (jednosmjerni)
- Vrsta: Elektretni kondenzator
- Veličine 6 mm
- Frekvencijski raspon: 100 Hz-10 kHz
- Trajanje baterije (punjiva): do 50 sati
- Bežični domet: do 30 m
- Vrsta veze: 2,4 GHz LIGHTSPEED
- Bluetooth®
- Širina: 176 mm
- Dubina: 95 mm
- Visina: 189 mm
- Težina: 345 g
- Dužina kabela za punjenje: 1,8 m
Opseg isporuke
- Jastučići za uši od memorijske pjene s umjetnom kožom
- Dodatni jastučići za uši od memorijske pjene s tkaninom
- Bežični USB-A LIGHTSPEED adapter s 3,5 mm priključkom
- Odvojivi mikrofon s pjenastim vjetrobranom
- USB-A na USB-C kabel
- 3,5 mm kabel
- Mekana torba za pohranu
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
- Windows® 10 ili noviji i USB 2.0 priključak
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)