Logitech Wireless Combo MK345 - US-INT'L-Layout bežično miš, tipkovnica, set miša, tipkovnica engleski, qwerty crna
- Kataloški br:
- 3415356 - 62
- Oznaka:
- 920-006489
- EAN:
- 5099206053212
- Kataloški br:
- 3415356 - 62
- Oznaka:
- 920-006489
- EAN:
- 5099206053212
Logitech Wireless Combo MK345 - US-INT'L-Layout bežično miš, tipkovnica, set miša, tipkovnica engleski, qwerty crna
220.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
220.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Univerzalno
- Bežični RF
- QWERTY engleski
- Numerička tipkovnica pune veličine (100%)
- Podesiva visina tipkovnice
- Miš uključen
- Crna
- 3 komada
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | miš |
| Izgled tipkovnice | engleski, qwerty |
| Način prijenosa | bežično |
| Boja | crna |
| Otisak prsta | ne |
| Brojevi tipka | 3 Tipke |
| Kapacitet baterije | 2000 mAh |
| Maks. domet | 10 m |
| Tehnologija zvuka | 2.4 GHz |
| Senzor | optički |
| da | |
| da | |
| 36 Monat( e) | |
| 2 | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 60 ml | |
| 67,9 x 38,4 x 105,4 mm | |
| 91 g | |
| ne | |
| da | |
| 18 Monat( e) | |
| da | |
| 3 Stück(e) | |
| 186,7 x 447,2 x 21,4 mm | |
| 14,4 x 6,6 x 18,7 mm | |
| 603 g | |
| 2 g | |
| da | |
| 960 g | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| 1 | |
| 2 |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Kombinacija tipkovnice i miša
- 2 baterije AAA
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)