Logitech Zone On Ear Headset Bluetooth®, bežični stereo grafitna slušalice s mikrofonom, ograničenje glasnoće, kontrola
- Kataloški br:
- 3466150 - 62
- Oznaka:
- 981-001436
- EAN:
- 5099206123472
- Kataloški br:
- 3466150 - 62
- Oznaka:
- 981-001436
- EAN:
- 5099206123472
Logitech Zone On Ear Headset Bluetooth®, bežični stereo grafitna slušalice s mikrofonom, ograničenje glasnoće, kontrola
1,255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Grafitne slušalice s trakom za glavu za ured/pozivne centre
- Žični i bežični USB priključak Bluetooth 5.2
- Na uhu
- Vrsta mikrofona: Bum
- Integrirana baterija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | On Ear Headset |
| Tip nošenja | na ušima |
| Područje primjene | računalo |
| Određene značajke slušalica | slušalice s mikrofonom ograničenje glasnoće kontrola glasnoće utišavanje mikrofona |
| Audio kanali | stereo |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | Bluetooth® bežični |
| Priključak za slušalice | USB USB-C® |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Frekvencija zvuka | 20 - 20000 Hz |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Boja | grafitna |
| Težina | 230 g |
| Snaga punjenja (min.) | 2 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 10 W |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dizajn | zatvorene |
| Bluetooth® verzija | 5.2 |
| Maks. vrijeme razgovora | 18 h |
| Upravljanje poziva | da |
| Duljina kabela | 1.5 m |
| Model | Zone Wireless 2 |
| Pogodno za | Universal |
| Širina | 179.1 mm |
| Visina | 183.9 mm |
| Dubina | 70 mm |
| Vrijeme razgovora | 18 h |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | na ušima |
| Bluetooth® | da |
| Brzo punjenje | 5 min |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| da | |
| da | |
| ne | |
| 2 h | |
| 8 | |
| 1 | |
| da | |
| 100 - 8000 Hz | |
| 4 cm | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 22 h | |
| 40 h | |
| 50 m | |
| 15 h | |
| 18 h | |
| 20 - 20000 Hz | |
| 100 - 8000 Hz | |
| da | |
| da | |
| 12,4 x 6,5 x 26,6 mm | |
| 5 | |
| 505 g | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| 2 |
Opis
Opis
PROFESIONALNI ZVUK ZA PROFESIONALCE
Kada je svaka minuta važna, Zone Wireless 2 se fokusira na jedan zadatak na koji se želite koncentrirati i obaviti ga odmah. AI poništavanje buke, 4 mikrofona za poništavanje buke i hibridni ANC pomažu visokokvalificiranim zaposlenicima da rade bez ometanja.
BEŽIČNE SLUŠALICE, NIJE POTREBAN DONGLE
Zone Wireless 2 je certificiran za Microsoft Teams putem izvornog Bluetootha. Nakon certifikacije, dobit ćete sve značajke Teamsa bez hardverskog ključa.
CERTIFICIRANO ZA POSLOVNE PRIMJENE
Pouzdana dostava. Zone Wireless 2 certificiran je za Microsoft Teams kao vrhunski mikrofon za Open Office, Zoom, Google Meet, Google Voice i Fast Pair s plug-and-play prijemnikom. Također je trenutno u procesu certifikacije za Microsoft Teams putem izvornog Bluetootha bez adaptera. Zahtijeva Windows 11 i novu aplikaciju Microsoft Teams. Samo za izvorne Bluetooth veze. Time se oslobađa vrijedan USB-C priključak.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)