Lucci AIR Vector stropni ventilator 35 W (Ø x V) 130 cm x 10 cm bijela sa daljinskim upravljačem
- Kataloški br:
- 3190917 - 62
- Oznaka:
- 513075
- EAN:
- 9333509195870
- Kataloški br:
- 3190917 - 62
- Oznaka:
- 513075
- EAN:
- 9333509195870
Lucci AIR Vector stropni ventilator 35 W (Ø x V) 130 cm x 10 cm bijela sa daljinskim upravljačem
565.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
565.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 6 |
| Promjer | 130 cm |
| Snaga | 35 W |
| Boja krila | bijela |
| Boja kućišta | bijela |
| Određene značajke ventilatora | sa daljinskim upravljačem |
| dim. | (Ø x V) 130 cm x 10 cm |
| Težina | 4.2 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Broj žarulja | 1 |
| Rotirajući listovi | 3 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Boja | bijela |
| Vrsta | LED |
| Materijal | ABS plastika |
| Visina | 10 cm |
| Dužina | 0 mm |
| Dubina | 1220 mm |
| Podnožak | GX53 |
| Napajanje | strujni pogon |
| podesiva visina | ne |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (1)