Lucci AIR Whitehaven LED stropni ventilator 35 W (Ø x V) 142 cm x 300 mm crna sa daljinskim upravljačem, s rasvjetom
- Kataloški br:
- 2612319 - 62
- Kataloški br:
- 2612319 - 62
Lucci AIR Whitehaven LED stropni ventilator 35 W (Ø x V) 142 cm x 300 mm crna sa daljinskim upravljačem, s rasvjetom
1,070.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,070.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izuzetno tihi istosmjerni motor s vrlo niskom potrošnjom energije
- Svijetla LED stropna svjetiljka s mogućnošću prigušivanja u tri razine
- Tri lagana i vrlo ravna krila promjera 142 cm
- Idealno za sobe do 35 m²
- Uključuje daljinski upravljač za kontrolu 6 brzina i prebacivanje između ljetnog i zimskog rada
- Jednostavna ugradnja, čak i na nagibima do 12°
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stropni ventilator |
| Radni napon | 230 V |
| Stupnjevi uključivanja | 6 |
| Promjer | 142 cm |
| Snaga | 35 W |
| Protok zraka | 12000 m³/h |
| Broj okretaja | 169 U/min |
| Boja krila | crna |
| Boja kućišta | crna |
| Određene značajke ventilatora | sa daljinskim upravljačem s rasvjetom |
| dim. | (Ø x V) 142 cm x 300 mm |
| Težina | 4.4 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 3 |
| Promjenljiv smjer okretanja | da |
| Maks. broj okretaja | 169 U/min |
| Razine brzine | 6 |
| Boja | bezbojna |
| Kapacitet protoka zraka | 12000 m³/h |
| Materijal | plastika |
| Visina | 300 mm |
| Dužina | 1420 mm |
| Dubina | 1420 mm |
| Podnožak | GX53 |
| podesiva visina | ne |
| Širina | 1420 mm |
Opis
Opis
Whitehaven je visokokvalitetni stropni ventilator tvrtke Lucci Air – dizajnerskog brenda iz Australije. Uključuje visokokvalitetni daljinski upravljač za kontrolu šest razina brzine i LED svjetlo koje se može prigušiti u tri razine. Zahvaljujući DC tehnologiji (pretvorba istosmjerne struje), ovaj moderni dizajnerski stropni ventilator troši oko 40% manje energije uz održavanje istih performansi. Ovaj energetski štedljivi stropni ventilator ima dugotrajan, snažan motor koji je apsolutno tih. S promjerom od 142 cm, pogodan je za prostorije do 35 m². Funkcija ljeto-zima (kretanje naprijed i natrag) također se praktično upravlja putem daljinskog upravljača. Ljeti, silazni protok zraka stvara osvježavajući povjetarac. U zimskim mjesecima smjer ventilatora može se jednostavno promijeniti radi učinkovitije distribucije zraka za grijanje – to vam čak štedi troškove grijanja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.