Lumberg Automation 11356-1 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani M12 žženski konektor, ravni 5.00 m Broj
- Kataloški br:
- 732501 - 62
- Oznaka:
- 11356-1
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 732501 - 62
- Oznaka:
- 11356-1
- EAN:
- 2.05E+12
Lumberg Automation 11356-1 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani M12 žženski konektor, ravni 5.00 m Broj
40.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
40.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | žženski konektor, ravni |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | kabel, otvoreni kraj |
| Priključna strana B | M12 utičnica, ravna |
| Broj polova | 4 |
| Duljina kabela | 5.00 m |
| Materijal plašta | PUR |
| Nazivni napon | 250 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Poprečni presjek voda (Senzorsko/aktivatorsko ožičenje) | 0.34 mm² |
| Priključak | pletenica |
| Boja | crna |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M12 |
| Boja kabela | crna |
| Kodiranje | A |
| Kontaktni materijal | CuZn |
| Površina kontakta | pozlaćen |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +80 °C |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | 11356-1 |
| Tip | RKT 4-225/5 M |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani |
Opis
Opis
Sa vijkom za zatvaranje i brtvenim kabelom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
Nije u isporuciSistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Lumberg Automation
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.