Lumberg Automation RSMV 3-RKMV 3-224/2M-1 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani M8 ravni muški konektor,
- Kataloški br:
- 746797 - 62
- Oznaka:
- RSMV 3-RKMV 3-224/2M-1
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 746797 - 62
- Oznaka:
- RSMV 3-RKMV 3-224/2M-1
- EAN:
- 2.05E+12
Lumberg Automation RSMV 3-RKMV 3-224/2M-1 utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani M8 ravni muški konektor,
55.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
55.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
Nema značajki
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Konstrukcija | ravni muški konektor žženski konektor, ravni |
| Standard utičnice | senzorski konektor |
| Priključna strana A | M8 utičnica, ravna |
| Priključna strana B | M8 utičnica, ravna |
| Broj polova | 3 |
| Duljina kabela | 2.00 m |
| Nazivni napon | 60 V |
| Nazivna struja | 4 A |
| Nazivna struja - zaokružena | 4 A |
| Poprečni presjek voda (Senzorsko/aktivatorsko ožičenje) | 0.34 mm² |
| Tip navoja, strana za priključivanje | M8 |
| Kontaktni materijal | CuZn |
| Površina kontakta | pozlaćen |
| Vrsta zaštite | IP67 |
| Posebne značajke | bez halogena sa zaštitom od vibracija |
| Min. temperatura | -25 °C |
| Maks. temperatura | +85 °C |
| Vrsta zatvaranja | navojno |
| Sadržaj | 1 St. |
| Proizvođač-br. dijela | RSMV 3-RKMV 3-224/2M-1 |
| Tip | Lumberg |
| Vrsta proizvoda | utični konektor za senzor/aktivator, konfekcionirani |
Podaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Lumberg Automation
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.