M & M International izravno upravljanje pneumatskih ventila B206DBX-230 230 V/AC G 3/4 1 St.
- Kataloški br:
- 582109 - 62
- Oznaka:
- B206DBX-230
- EAN:
- 4016138321975
- Kataloški br:
- 582109 - 62
- Oznaka:
- B206DBX-230
- EAN:
- 4016138321975
M & M International izravno upravljanje pneumatskih ventila B206DBX-230 230 V/AC G 3/4 1 St.
260.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
260.00 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Pogonska tempratura | +50 °C (max) |
| Temperaturni opseg medija | -10 do +90 °C |
| Proizvođač-br. dijela | B206DBX-230 |
| Kv vrijednost | 90 |
| Materijal kućišta | mjed |
| Priključak | G 3/4 |
| Medium | neutralni plinovi neutralni tekućine |
| Funkcija | 2/2-smjerni |
| Brtveni material | NBR |
| Radni tlak (maks | 16 bar |
| Radni tlak (min.) | 0.3 bar |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Maks. radna temperatura | +50 °C |
| Maks. potrošena snaga | 10 VA |
| Maks. temperatura medija | +90 °C |
| Min. temperatura medija | -10 °C |
| Vrsta proizvoda | izravno upravljanje pneumatskih ventila |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)