Mackie MC-40BT Over Ear Headset Bluetooth® stereo crna studijske
- Kataloški br:
- 2624058 - 62
- Oznaka:
- 2053723-00
- EAN:
- 663961064001
- Kataloški br:
- 2624058 - 62
- Oznaka:
- 2053723-00
- EAN:
- 663961064001
Mackie MC-40BT Over Ear Headset Bluetooth® stereo crna studijske
490.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
490.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Legendarni akustični dizajn i ugađanje Mackieja
- Do 30+ sati trajanja baterije
- Kontrole glasnoće, pauze/reprodukcije/preskakanja i telefona
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Over Ear Headset |
| Tip nošenja | preko ušiju |
| Područje primjene | studijske |
| Audio kanali | stereo |
| Upravljački uređaj | univerzalan |
| Prijenos | Bluetooth® |
| Priključak za slušalice | bežični 2.4 gHz |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Napajanje | litij-ionska baterija na punjenje (ugrađena) |
| Vrijeme rada akumulatora (maks.) | 30 h |
| Boja | crna |
| Snaga punjenja (min.) | 2.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 2.5 W |
| Tehnologija | Li-Ion |
| Dizajn | zatvorene |
| Maks. vrijeme razgovora | 30 h |
| Pogodno za | PC |
| Vrijeme razgovora | 30 h |
| Varijanta trake za nošenje | preko glave |
| Varijanta trake za slušalice | preko ušiju |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
Opis
Opis
Bežične slušalice s mikrofonom i kontrolama
Doživite nevjerojatne detalje i jasnoću serije MC, sada uz slobodu bežičnih slušalica MC-40BT. Uživajte u maksimalnoj kvaliteti zvuka uz Mackiejevo legendarno akustično ugađanje i namjenske 40 mm pogonske jedinice visokih performansi. Ergonomska traka za glavu i jastučići za uši nude ugodno iskustvo slušanja za duge sesije i sastanke. Trebate MC-40 bežični cijeli dan? Doživite više od 30 sati užitka slušanja i brzo napunite slušalice putem USB-C. Ugrađeni visokokvalitetni mikrofon savršen je za telefonske pozive, video chatove, igre i još mnogo toga. Jednostavne kontrole za glasnoću, reprodukciju/pauzu/preskakanje i telefonske pozive omogućuju vam da se usredotočite na glazbu, sljedeći poziv ili uzbudljiv kvartalni sastanak.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Doživite nevjerojatne detalje i jasnoću serije MC, sada uz slobodu bežičnih slušalica MC-40BT. Uživajte u maksimalnoj kvaliteti zvuka uz Mackiejevo legendarno akustično ugađanje i namjenske 40 mm pogonske jedinice visokih performansi. Ergonomska traka za glavu i jastučići za uši nude ugodno iskustvo slušanja za duge sesije i sastanke. Trebate MC-40 bežični cijeli dan? Doživite više od 30 sati užitka slušanja i brzo napunite slušalice putem USB-C. Ugrađeni visokokvalitetni mikrofon savršen je za telefonske pozive, video chatove, igre i još mnogo toga. Jednostavne kontrole za glasnoću, reprodukciju/pauzu/preskakanje i telefonske pozive omogućuju vam da se usredotočite na glazbu, sljedeći poziv ili uzbudljiv kvartalni sastanak.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Ugrađeni mikrofon
- Brzo punjenje preko USB-C
- 1/8” ulaz za spajanje kabela
- Ergonomski, udobni jastučići za uši
- Prijenosni, sklopivi dizajn
- Frekvencijski odaziv 20Hz – 20kHz
- Veličina pokretača: 40 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)